Ana sayfa Sağlık Haberleri Her türlü kızartma kansere davetiye çıkartır! Çağla ile Yeni Bir Gün 72. Bölüm

Her türlü kızartma kansere davetiye çıkartır! Çağla ile Yeni Bir Gün 72. Bölüm

tarafından ker_def

Canan Karatay diyor ki; “Her türlü kızartma kansere davetiye çıkartır!” Çağla ile Yeni Bir Gün programı 11 Aralık Salı günü 72. bölümüyle ekranda yer aldı. Prof. Dr. Canan Karatay’ın konuk olarak katıldığı program bir hayli bilgilendirici konuyla doluydu. Çağla Şıkel’in başarılı sunumuyla izleyicilerin keyifle takip ettiği programın özetini videodan izleyebilirsiniz.

“Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün” sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konular ele alınacak, son trendler, farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilecek sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt bulacak.

Ekran başındakilerin kolayca yapabilecekleri pratik, lezzetli, kolay ve sağlıklı yemek tarifleri stüdyoda canlı olarak anlatılacak. Bunların yanı sıra Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sağlıklı, kaliteli ve önemli tüyolar verecek.

“Çağla ile Yeni Bir Gün” hafta içi her gün 10.00’da canlı yayınla FOX’ta!