Ana sayfa Dizi Haberleri Hercai dizisinde herkes heyecanla o haberi bekliyor!

Hercai dizisinde herkes heyecanla o haberi bekliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Mardin’in Midyat ilçesinde çekimlerine devam edilen Hercai dizisi, 3. sezonunda hikayesinin de katkısı ile yeniden reytinglerini yükselterek, adımlarını daha sağlam atmaya başladı. Cuma akşamları yayınlanan diziler arasında iyi çıkış yapan Hercai, bir hayli zorlansa da hikayedeki değişikliklerin kazanımlarını yaşıyor. Ancak bu yükselişin totalde olduğunu ve AB ile ABC1 kategorilerinde ise reyting düşüklüğünün devam ettiğini hatırlatalım.

Dizinin başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin bulunuyor. Uyumlu halleriyle hayranlarını mest eden ikili, şimdi daha da çok ilgi görecek. Çünkü Miran ile Reyyan’ın bir bebekleri olacak. Her dizide benzer birçok sahne yaşanıyor. Ancak bir diziye bebek gelecek olması hem hikayeyi önemli ölçüde etkiliyor hem de hayranlar bir hayli meraklanıyor.

Miran ve Reyyan’ın heyecanına 50. bölümde ortak olacak olan Hercai hayranları bebeğin cinsiyetini çok merak ediyor. Aşıkları ile göz dolduran ikili de bebeklerinin erkek mi yoksa kız mı olacakları konusunda batıl inançlardan destek arıyor.

Miran ve Reyyan’ın oyun havalarında dans ettikleri anlar da izleyicilerin keyfini bir hayli yerine getirecek. Dizinin geçtiğimiz bölümünde Doğan Bayraktar’ın canlandırdığı Aslan Aslanbey karakteri ölerek ayrılmıştı. Bu karakterin gidişi izleyicileri de çok mutlu etmişti. Şimdi ise yeni bir sürpriz daha var. Azize’nin bu sürprizi Miran’a neler getirecek bu konu da merakla beklenecek.

İşte Hercai dizisinin 11 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümü öncesi heyecanı bir hayli yükselten o fragman: