SON DAKİKA
16 Haziran 2019 11:31

SON HABERLER

Hercai dizisinin sır küpü Esma, Azize’den öcü gibi korkuyor ama neden?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında yayınlanan Hercai dizisinde Esma karakteri Azize’nin sırları bilen tek insan…

Azize’nin Aslanbey konağındaki kara kutusu olan Esma’yı canlandıran oyuncu Güneş Hayat… Ayda Aksel’in canlandırdığı Azize’nin sağ kolu olması nedeniyle birçok sırrı bilen Esma’nın bunları ne zaman açıklayacağı da merak konusu olmakta.

Güneş Hayat, “Aslında son derece iyi niyetli ve yardımsever bir karakter olarak görüyoruz Esma’yı. Galiba içinde sakladığı bir takım şeyler onu durduruyor” dedi.

Esma’nın Azize’den bu kadar çekinmesini sağlayan durumun mu var? İşte bu soruyu yanıtlayan Güneş Hayat, “Azize hanım bir cümlesi ile herkesin ipini çekmeye hazır. Şu anda ben de bu soruyu çok merak ediyorum. Esma’yı korkutan şey ne bu kadar. Bir şey konuşmamakta, bir şey söylememekte mutlaka onun üzerinde de etkisi olduğunu düşünüyorum ve merak ediyorum” şeklinde konuştu.

Güneş Hayat ayrıca Ayda Aksel ile 20 yılı aşan bir arkadaşlıklarının olduğunu belirtti. Hayat, Arda Aksel ile birlikte çalıştığı için kendini şanslı hissettiğini de sözlerine ekledi.

İlgili Haberler