SON DAKİKA
27 Mayıs 2019 14:58

SON HABERLER

Heyecan dorukta! Erkenci Kuş 40. bölümde yeni bir dönem başlıyor! Can bu oyunu yutar mı?

Televizyongazetesi/Detay – Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümü, bu akşam ekranlara gelecek. Bir yıl sonrasına atlama yapılacak dizinin 40. bölümü uzun süredir sosyal medyada da gündem oldu. Can Yaman, dizinin miladı olarak gördüğü yeni bölüm öncesinde her şeyin değişeceğini sosyal medyadan söylemişti. Bu nedenle yeni bölüme olan merak da giderek arttı.

Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın oynadıkları Erkenci Kuş dizisinin 40. bölümünden 3. tanıtım da yayınlandı.

Yiğit’i itip sakatlanmasına neden olan Can, Sanem ile tartışmış ve ikili ayrılmıştı. Can, bir yıl boyunca uzaklara gitti.

Tavuk kraliçesi Remide’nin de dahil olduğu bir planla onu İstanbul’a getirmeyi başardılar. Can’a babasının çok hasta olduğu söylendi ama hepsi bir oyundu.

Remide, Deren ve Ceycey’i bunun bir sır olduğu ve Can’a hissettirmemeleri konusunda uyarıyor. İkiliyi bir araya getirmek için yeni planlar yapılıyor. Bu arada Can’ın babasının da yeni bir sevgilisi var. Neriman’ın elinden tutup Mevkıbe ve Nihat’ın karşısına çıkıyor. Neriman karakterini ise diziye yeni katılan Sevinç Erbulak oynuyor.

Bu arada kitabını yazan ve gündeme oturan bir isim olarak dönüyor Sanem.

Hayatı değişmiş olan Sanem’in aklında hala Can var ama onu görmezlikten geliyor.

Can, yeniden şehre döndüğünde Sanem ile karşılaşıyor. İkilinin yeni hayatlarında neler yaptığı ve aralarında nasıl bir diyalog kurulacağı da merakla bekleniyor.

İşte Erkenci Kuş 40. bölüm 3. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Masal yeniden başlıyor!

Can ile Sanem’in ayrılığının üzerinden bir yıl geçmiştir. Sanem kitabını yazmış, kitap birçok dile çevrilmiş ve Sanem büyük başarı kazanmıştır. Hayallerini gerçekleştirmesine rağmen Can’ın olmadığı bir hayat Sanem’i mahvetmiştir. Bir yıl önce Can’ın gidişinin ardından pişman olan Sanem onu hemen aramış, fakat Can’a ulaşamamıştır. Aylar boyunca Sanem dahil kimse Can’a ulaşamamıştır. Sanem kendini, terkedilmiş, unutulmuş hissetmektedir. Yiğit’in sakat kaldığı, defterinin yandığı o zorlu günde Can’ın bir gün bile beklemeden çekip gitmesini, onu yapayalnız bırakmasını asla affetmeyecektir.

Oysa Can da son bir yılda onu düşünmediği tek bir gün geçirmemiştir. Karaya gerekmediği sürece ayak basmayarak denize sığınmış, bütün dünyayı gezse de huzur bulamamıştır. Agresif, kötü, sevdiğine zarar veren bir adam olarak görmüştür kendini. Ve Sanem’in ona güvenmeyişini asla affetmeyecektir.

Yurtdışından dönen Aziz bey, yakın arkadaşı Remide Hanım’ın yardımıyla Can’ı bulur ve görüşmek ister. Sanem’in olduğu şehre ayak basamayacağını düşünen Can, Remide Hanım’ın ısrarıyla babasına görmek üzere İstanbul’a döner.

Sanem ve Can birbirlerinden ne kadar kaçsa da kader onları birleştirecek olaylar zincirini çoktan kurmuştur. Aziz, Remide ve dostlarının yardımıyla birleşmeleri hız kazanır.

Hayatının aşkına geri dönen Albatros ile küllerinden yeniden doğan Zümrüdüanka’nın aşk ve tutku dolu masalı burada başlıyor.

İlgili Haberler