Ana sayfa Dizi Fragmanları İçimizdeki Ateş dizisi reytinglerde olmasa da izleyicilerden geçerli not aldı!

İçimizdeki Ateş dizisi reytinglerde olmasa da izleyicilerden geçerli not aldı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında perşembe akşamları yayınlanmakta olan İçimizdeki Ateş dizisinin ilk bölümünün ardından sosyal medyada çok olumlu yorumlar paylaşıldı. Burak Sevinç, Ceren Benderlioğlu, İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Gizem Arıkan ve Demirhan Demircioğlu’nun başrolünde yer aldığı dizi beğeni topladı.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda kaliteli bir dizi olarak tarif edilen İçimizdeki Ateş, gençlerin öne çıktığı bir hukuk dizisi olarak dikkatleri çekti. Adalet arayanların merakla izleyecekleri, genç avukat adaylarının yaşadığı trajik olayları ekrana taşıyan İçimizdeki Ateş, yaz döneminin dram projeleri arasında yer alıyor.

İlk bölümün ardından sosyal medyada yorumda bulunan izleyiciler, “Dizi çok güzel ve heyecanlı, reytingi de yüksek olur” diyerek temennilerini dile getirdi. Başarılı bir oyuncu kadrosunun bulunduğunu ve ilk bölümü çok beğendiklerini belirten dizi hayranları, hikayeyi de sevdi.

İzleyiciler sosyal medyada diziyi beğendiklerini belirten yorumlar yapsa da reyting sonuçları tatmin edici olmadı. Tüm kişilerde yedincilik, AB’de sekizincilik ve ABC1’de dokuzunculuk elde edildi. Dizi tüm izleyici kategorilerinde ilk 10 yapım arasında yer alıyor ama reytingler ortalamanın bir hayli altında kaldı. Dizinin gelecek haftalarda yükseliş sergilemesi şart olarak ifade ediliyor.

Atakan Hoşgören ile İpek Filiz Yazıcı’nın birbirlerine çok yakıştığı değerlendirmesi yapan izleyiciler, diziyi Kardeşlerim projesine benzetti. atv’de yayınlanan ve genç oyuncuların öne çıktığı Kardeşlerim dizisi gibi İçimizdeki Ateş’te de yine gençlerin öne çıkması bekleniyor.

Sosyal medya yorumlarında geçerli not alan İçimizdeki Ateş dizisinin yaz döneminin ilgi çeken projelerinden birisi olması bekleniyor.

30 Haziran Perşembe günü ekrana gelecek olan ikinci bölüm fragmanı da paylaşıldı.