SON DAKİKA
17 Ağustos 2019 20:48

SON HABERLER

İlahi Gülse Birsel! Espriyi sosyal medyadan patlattı, takipçileri koptu!

Televizyongazetesi/Detay – Ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel, şu sıralar New York’ta.

Birsel, bir süre önce tatilini yarıda kesip Jet Sosyete dizisinin yeni sezon hazırlıklarına başlamıştı.

Instagram sayfasından dizinin çekileceği dekorların yeniden gözden geçirildiğini gösteren fotoğraflarıyla yeni sezon için çalışmaların başladığı müjdesini de vermişti.

Bu kez Amerika’da ortaya çıkan Birsel, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla takipçilerini bir hayli güldürdü.

Birsel, önünde durduğu bir demir direk ve arkasında duran Chrysler Binası’nı aynı yükseklikte gösteren bir açıyla çekilen fotoğrafa, burnunu da işaret etti ve “Benzer haşmette yapılar” notunu düştü.

Birsel’in, her fırsatta burnunun uzunluğunu tiye aldığı biliniyor. Kimi zaman dizilerinde de bu konuyu gündeme getirerek kendisiyle barışık olduğunu da göstermekte.

Yine benzer bir espri anlayışıyla direk ve binaya burnunu da denk gösterip dalgasını geçti.

Fotoğrafa yorum yapan pek çok takipçisi, karizmatik bir yüze ve burna sahip olduğunu söyleyerek Gülse Birsel’e hayranlıklarını bir kez daha dile getirdiler, bazı takipçileri de espriye kendi yorumlarını katıyorlar.

Plastik cerrah olduğunu söyleyen bir takipçisinin ise “Bir Burun bu yüzü bu kadar güzel tamamlar” yorumunu da dikkat çekti.

Ayrıca Yalan Dünya dizisinde Birsel’in birlikte oynadığı Hakan Meriçliler’in de “Akşehir’e büstü yapılsa haşmetin, sığmazsın;))” yorumu da dikkat çekti.

İşte Gülse Birsel’in o paylaşımı:

Benzer haşmette yapılar.. #chryslerbuilding #nyc

İlgili Haberler