Ana sayfa Dizi Haberleri İlişki Durumu Karışık’ın Gülendam’ı Aybike Esin Tumluer cinsiyet değiştirdi!

İlişki Durumu Karışık’ın Gülendam’ı Aybike Esin Tumluer cinsiyet değiştirdi!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Cinsiyet değiştirme konusunda yeni bir gelişme daha yaşandı.2013 yılında Her Şey Yolunda Merkez dizisindeki Diyet Hanife karakteri ile oyunculuk kariyerine başlayan Aybike Esin Tumluer, ardından Ah Neriman dizisinde bulundu. İlişki Durumu Karışık dizisine çocuk bakısı Gülendam karakteri ile katılan oyuncu, en son 2017 yılında Hayati ve Diğerleri dizisinde Nurten karakterine hayat vermişti.

Rüzgar Erkoçlar ve Neslihan Doğrusöz’ün cinsiyet değiştirmelerinin ardından Aybike Esin Tumluer’in de 2 yıl önce cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı.

İlişki Durumu Karışık'ın Gülendam'ı Aybike Esin Tumluer cinsiyet değiştirdi! 10

Ses sanatçısı Onur Akay’a konuşan oyuncu, önemli açıklamalar yaptı.

Konservatuardan yakın dostu olan Tumluer’le ilgili bir yazı kaleme alan Onur Akay, detayları internet sitesinde paylaştı.

Oyuncu ismini Atlas Karan Tumluer olarak değiştirdi.

Onur Akay, “İlişki Durumu Karışık isimli dizide çocuk bakıcısı ‘Gülendam’ karakteriyle hepimizin sevgisini kazanan ve konservatuardan yakın dostum olan 1988 doğumlu Aybike Esin Tumluer’den, uzun süre haber alamamıştım ve bu hafta sonu kendisi ile konuştuğumda hayatımın şokunu yaşadım. Önce telefonunu başka biri açtı zannettiğim anlarda, bana cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğunu itiraf etti. O artık Atlas Karan Tumluer’di” diyerek konuyu gündeme taşıyan kişi oldu.

İşte oyuncunun son hali:

İlişki Durumu Karışık'ın Gülendam'ı Aybike Esin Tumluer cinsiyet değiştirdi! 11

Onur Akay’ın soruları ve Tumluer’in yanıtları şöyle:

Değişim süreci ne zaman başladı?

4 yıl önce başladı ama hep böyleydim.

Ne zaman ameliyat oldun?

2 yıl önce ameliyat oldum.

Nasıl duymadık?

Zekiyim, duyurmadım, her şey tamamlansın istedim ve mutluyum.

İlişki Durumu Karışık'ın Gülendam'ı Aybike Esin Tumluer cinsiyet değiştirdi! 12

Hayati ve Diğerleri dizisinde rol aldı!

En son Hayati ve Diğerleri dizisi ile ekranda yer alan Tumluer, polis memuru Nurten karakterine hayat vermiş ve rolünün gereği olarak da erkeksi halleriyle dikkat çekmişti.

İlişki Durumu Karışık'ın Gülendam'ı Aybike Esin Tumluer cinsiyet değiştirdi! 13

Akay, internet sitesindeki yazısında şu konulara da dikkat çekti:

“2015 yılında Aybike Esin Tumluer’i, Filiz Taçbaş’la rol aldığı ‘Prova’ isimli doğaçlama tiyatro oyununda izlemiştim ve sahneden doğaçlama olarak bana takılmış, hepimizi kahkahaya boğmuştu.

Aybike Esin Tumluer, 2018 yılında ‘Hayati ve Diğerleri’ adlı komedi dizisinde polis memuru Nurten Salıkhan karakterini canlandırdığında ise, aslında kendisini erkeksi tavrı ile öne çıkan bir rolde izlemiştik.

Atlas’cım çok yakışıklı olmuşsun ve yeni hayatında her şeyin gönlünce olmasını diliyorum.”