Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Meltem Miraloğlu hakkındaki gerçeği Onur Akay anlattı; şoke eden olaylar!

Meltem Miraloğlu hakkındaki gerçeği Onur Akay anlattı; şoke eden olaylar!

tarafından ker_def

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının 9 Ekim Çarşamba günü yayınlanan bölümünde, önemli bir iddia gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde kendisinden 48 yaş büyük olan Amerika’lı iş insanıyla evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu hakkında öyle bir gerçek ortaya çıktı ki duyanların ağzı açık kaldı!

Canlı yayına bağlanan Onur Akay, bu evliliğin perde arkasını ilk kez anlattı. Akay, Meltem’in önce aynı kişi tarafından evlat edinildiğini sonrasında ise evlilik kararı aldıklarını açıkladı. Ancak bu kadarıyla da bitmeyen tanışma hikayesindeki diğer detaylar herkesi hayrete düşürdü… Videodan Onur Akay’ın açıklamalarını izleyebilirsiniz.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ‘Hayat Devam Ediyor’ isimli dizide ‘Çocuk Gelin’ olarak ünlenen Meltem Miraloğlu ile ilgili, magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalar yaptı. Akay, geçtiğimiz Ağustos ayında OnurAkayMedya’ya röportaj vererek Amerika’ya yerleştiğini ve İngilizce eğitimi aldıktan sonra ise üniversite eğitimi almak istediğini açıklayan Meltem Miraloğlu’nun, Amerika’da kendisinden tam 48 yaş büyük, 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla 10 gün önce gizlice evlendiğini duyurdu.

“Meltem Miraloğlu, oynadığı rolü gerçek hayatta yaşadı!” diyen ünlü sanatçı Onur Akay, “Meltem Miraloğlu’nun Hayat Devam Ediyor isimli dizide canlandırdığı 15 yaşındaki Hayat’ı hatırlayacaksınız. Hayat, 70 yaşındaki Abbas’la evlendirilmişti. Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran dizide yaşanan bu ‘Çocuk Gelin’ olayı, dizinin izleyicileri tarafından da çok konuşulmuş ve tartışılmıştı. 32 yaşındaki Meltem Miraloğlu, 8 sene önce oynadığı rolü şimdi ise gerçek hayatta yaşadı! Belki ‘Çocuk Gelin’ olmadı ama kendisinden tam 48 yaş büyük ‘Patrickle’ isimli 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla, 10 gün önce gizlice evlendi. Türkiye’deki ailesi, yakınları ve dostlarının bu evlilikten hiç haberi olmadı ama ailesi sonradan öğrendi. Miraloğlu, aynı zamanda İngilizce eğitimi almak için okula devam ediyor ve kocası son model arabası ile her gün onu okuldan almaya gidiyor.” ifadelerini kullanarak, Meltem Miraloğlu’nun Amerika’da parasız kalınca yaşadığı içler acısı olayları ise yarın anlatacağını söyledi.

Meltem Miraloğlu’nun evlendiği 80 yaşındaki eşi ile Amerika’da çekilen fotoğrafına da ulaşan ve paylaşan Onur Akay, şaşırtan evlilikle ilgili şoke eden detaylar anlattı. Akay, “Meltem Miraloğlu, gizlice evlendiği 80 yaşındaki Amerikalı eşine önce babam dedi sonra evlendi kocam dedi. Çünkü eşinin oturduğu Şikago yakınlarındaki Illinois eyaletinde evlat edinme olayı çok fazla görülüyor. Ve Patrickle, önce Amerika’da parasız kalan ve içler acısı olaylar yaşayan eşi Meltem’i evlat edindi. Meltem’de bu duruma çok mutlu oldu ve ona herkesin içinde sürekli ‘babam’ diyerek sarılıp, öpmeye başladı. Sonra Patrickle, aynı evde yaşamaya başladığı ve evlat edindiği kızı Meltem’e aşık oldu ve evlenmek istedi. Çaresiz kalan ve deli gibi Amerika vatandaşı olmak isteyen Meltem, babam dediği adamla gizlice evlenip kocam demeye başladı.” açıklamasını yaptı.