SON DAKİKA
8 Şubat 2023 12:34

SON HABERLER

İmajları ortaya çıktı! Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan Gönül Dağı dizisinden ilk görüntüler

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Gönül Dağı isimli dizinin çekimleri bir süre önce başlamıştı. Eskişehir’de çekilen dizi, Anadolu’nun muhteşem manzaraları eşliğinde çekilmeye başlandı. Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrolünde oynadıkları, naif bir aşk hikayesini anlatan diziden ilk görseller geldi.

Berk Atan’ın ve Gülsüm Ali İlhan’ın yeni imajlarını da ortaya koyan fotoğraflar, diziye merakı da arttırmakta. Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekimleri yapılan dizinin hikayesi Mustafa Çiftçi’ye ait. İddalı bir söylemle yeni sezonda yer almaya çalışan dizide bir aşk hikayesi anlatılmakta.

Bozkırda hayallerinin peşinden koşarak tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin öyküsünü anlatan Gönül Dağı, Anadolu’nun eşsiz güzellikleriyle dolu görüntüleriyle ekrana gelecek.

Geçmişten günümüze korunan tarihi sokaklarda, tüm heybetiyle muhteşem bir manzara sergileyen dağların eteklerinde, sapsarı bozkırlarda çekilen dizi, birbirinden güzel sahneleriyle izleyenlerin memleket özlemini giderecek.

Düğüncüleri, ağıtçıları, gelenekleri, tüm samimiyetiyle Anadolu insanı… Bozkır topraklarının süsü özgürlük timsali Yılki atları… Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı..

Gönül Dağı, yakında TRT 1 ekranlarında…

İşte diziden ilk fotoğraflar:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler