Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Zamanlar Çukurova dizisi başlamadan 6 ödül birden aldı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi başlamadan 6 ödül birden aldı

tarafından zk zk

Yeni sezonu heyecanla beklenen Bir Zamanlar Çukurova dizisine gelen 6 ödül tüm ekibi sevince boğdu. atv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni sezonu öncesindeki bu gelişme, oyuncular ve ekipte mutluluk yaratırken, yeni sezon için büyük moral verdi. Çekimleri Adana’da yapılan diziye bu yıl Furkan Palalı ve Nazan Kesal’ın da katılmasıyla iddialı bir sezon izleyiciyi bekliyor.

Bu akşam (17 Eylül) yeni sezon ilk bölümünün yayınlanmasına saatler kala gelen güzel haberde Mersin’den tam 6 ödül geldiği öğrenildi diziye ve oyunculara. Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, üçüncü sezonuna 1. Mersin Altın Çilek Ödülleri’nde kazandığı altı ödülle başladı.

Saygın Medya’nın organize ettiği, Divan Mersin ana sponsorluğunda bu yıl ilki gerçekleştirilen Mersin Altın Çilek Ödülleri’ne ‘Bir Zamanlar Çukurova’ oyuncuları ve ekibi damga vurdu. Organizasyona BZÇ ekibinden yönetmen Murat Saraçoğlu’nun yanı sıra oyuncular Murat Ünalmış, Selin Yeninci ve Aras Şenol katıldı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi başlamadan 6 ödül birden aldı 7

Törende; Yılın Erkek Oyuncusu (Murat Ünalmış), Yılın Yardımcı Erkek Oyuncusu (Bülent Polat), Yılın Yardımcı Kadın Oyuncusu (Selin Yeninci), Yılın Çıkış Yapan Oyuncusu (Aras Şenol), Yılın Yönetmeni (Murat Saraçoğlu) ve Yılın Dizisi ödülleri olmak üzere toplam 6 ödül alan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, bu akşam (17 Eylül Perşembe) başlayacak yeni sezon öncesinde adeta gövde gösterisi yaptı.

Üçüncü sezonuna ödül coşkusu ile giren ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ilk iki sezonunda ise toplam 24 ödül kazanmıştı.