Ana sayfa Dizi Haberleri İşler Güçler dizisi yeniden ekrana dönüyor! İşte yayın tarihi

İşler Güçler dizisi yeniden ekrana dönüyor! İşte yayın tarihi

tarafından ker_def

Bir döneme damgasını vuran İşler Güçler dizisi yeniden izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Star TV’nin koronavirüs salgını sonrasında eski dizilerin yeniden yayına verilmesi konusundaki bu adımının nasıl sonuç vereceği merakla bekleniyor.Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz’in başrollerini paylaştığı, Star TV’nin fenomen dizisi ‘İşler Güçler’, artık tekrar bölümleriyle her Perşembe Star’da izleyicilerle buluşacak. İlk bölüm 2 Nisan Perşembe akşamı ekranda olacak.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı dizinin konusu şöyle: 3 yakın arkadaş kendi filmlerini çekmeye karar verir,ama hiç paraları yoktur! İşler Güçler, kariyerlerinde farklı noktalardaki üç oyuncunun, birlikte bağımsız bir film çekebilmek için girdikleri kısır döngünün trajikomik hikayesini konu ediyor.

İşler Güçler dizisi yeniden ekrana dönüyor! İşte yayın tarihi 7

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz muhteşem filmlerini çekme hayalleri kuran, ve gerekli parayı toplamak için istemeyerek de olsa ‘Meslek Hikayeleri’ adlı belgesel-programda sunuculuk yapan üç aktördür.

Ahmet, başrol oynadığı günlerin özlemini çekmekte, mazideki başarılarının göz ardı edilmesinden şikayet etmektedir. Murat, mesleğinin gereklerini yapmaya çalışırken, kendisini terk etmiş olan eski sevgilisiyle beraber çalışmanın zorluklarını yaşamaktadır.

Yayın Günü:          2 Nisan Perşembe
Yayın Saati:          20.00
Yönetmen ve Senarist: Selçuk Aydemir
Müzik: Tolga Çebi
Yapımcı: Hayri Aslan-Limon Yapım
Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Ceren Moray, Şinasi Yutsever,Gaye Gürsel, Burak Satıbol, Korhan Herduran

‘İşler Güçler’ her Perşembe, Saat 20.00’de Star’da…