SON DAKİKA
25 Nisan 2019 21:11

SON HABERLER

İstanbullu Gelin 77. bölüm fragmanı izle

Star TV’de Cuma akşamları yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin sezon sonunda final yapması kesinleşmişti. Finale giden dizideki hızlı akış da dikkatleri çekmekte. Cuma akşamlarının çok izlenen dizisinde önemli gelişmeler peş peşe geliyor. İzleyiciler yeni bölümde neler yaşanacağını merakla bekliyor.

İstanbullu Gelin dizisinin 77. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz. Hikayenin hızlanmasıyla izleyiciler Cuma akşamlarını iple çekmeye başladı. Bu arada diziye bir sürpriz karakterin katılacağı haberi gündeme geldi.

Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre, O3 Medya imzalı dizisi ‘İstanbullu Gelin’ cuma akşamlarının en çok konuşulan yapımları arasında yer almaya devam ediyor. Zeynep Günay Tan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizi, 31 Mayıs’ta üç sezonluk ekran macerasını noktalayacak.

Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Tamer Levent, Salih Bademci, Fırat Tanış, Fatih Koyunoğlu, Neslihan Yeldan ve Güven Murat Akpınar gibi ünlü isimleri buluşturan dizinin kadrosuna, 78. bölümünde yeni bir oyuncu katılacak.

Ünlü oyuncu Anıl İlter, ‘Mert’ karakteriyle ‘İstanbullu Gelin’in kadrosuna dahil olacak. Mert’in Adem’in (Fırat Tanış) yüzü bir türlü gülmeyen eski eşi Dilara’nın (Neslihan Arslan) partneri olacağı konuşuluyor.

İlgili Haberler