SON DAKİKA
27 Haziran 2019 07:04

SON HABERLER

Kadın dizisinde Arif ve Sarp hesaplaşıyor! Bahar, itirafıyla Sarp’ı yıkacak!

Televizyongazetesi/Detay
Fox TV’de dün akşam 50. bölümü yayınlanan Kadın dizisinde Bahar, Sarp’la kaldığı evden çocukları da alıp kaçmaya çalıştı.

Yeliz’in öldüğünü öğrendikten sonra büyük bir acı yaşayan Bahar, artık yaşadığı hayata dayanamayıp evden ayrılmak istedi.

Herkes uyurken gizlice çocukları alıp kaçan Bahar, bahçenin ardında bekleyen Arif ile buluştuğunda Sarp ortaya çıktı.

Dizinin bu son sahnesinden sonra yeni bölüm tanıtımı yayınlandı.

51. bölüm tanıtımında Sarp ve Arif, birbirlerinin yakasına yapışıp kavga etmeye başlıyorlar. Arif, Bahar ve çocuklara sahip çıkıp, Sarp’ın onları terkettiğini söyleyerek Sarp’ı tartaklarken, Sarp, ailesini terketmediğini anlatmaya çalışıyor.

Sonrasında Bahar ve Sarp’ın konuşmaları sırasında Sarp, Arif’in sevgilisi olup olmadığını soruyor.

Bahar, sevgili olmadıklarını söyleyince Sarp, büyük mutluluk yaşarken, “Sevgilim değildi. Onu sevmiyorum demedim” sözleriyle büyük bir şok yaşıyor!

İşte 51. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yeliz’in öldüğünü Emre’den öğrenen Bahar ne yapacağını ve nasıl davranacağını bilemez. Çaresizlik içinde bütün bu olayların tek suçlusunun Sarp olduğunu düşünür. Masum bir insanın ve en yakın arkadaşlarından birinin öldüğü gerçeğiyle yüzleşen Bahar, eli kolu bağlı daha fazla beklemek istemez ve Arif’i arayıp onu almasını ister. Bahar’ı almaya gelen Arif ise Bahar’ı ne kadar özlediğinin bir kez daha farkına varır. Yeliz’in yanına gitmek isteyen Bahar, Arif ile beraber yola çıkar. Arif ile Bahar’ın baş başa gitmesinden rahatsız olan Sarp ne yapacağını bilemez. Onların sevgili olma düşüncesini aklına bile getirmek istemeyen Sarp’ın yüzüne Pırıl tarafından tüm gerçekler vurulacaktır.

Annesinin yanına giden Şirin’i ise bir sürpriz beklemektedir. Oltasına yeni bir isim alacağı için de oldukça heyecanlıdır.

Artık Sarp’ın yanında olmak istemediğinden emin olan Bahar ise evden nasıl kaçacağını düşünmeye başlar. Sarp’ı polise şikayet etmeyi düşünecek kadar da ondan nefret etmektedir. Çünkü Sarp en yakın arkadaşının ölümüne sebep olmuştur.

İlgili Haberler