SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 23:59

SON HABERLER

Kadın dizisindeki o sahne uzun süre unutulmayacak! Kadın 60. bölüm

Fox TV’de ekrana gelen ve başrollerinde Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk’un oynadıkları Kadın dizisinin 60. bölümünde, izleyenlerin gözlerini dolduran bir sahne yayınlandı.

Yaşadıkları onca olaydan sonra Bahar’ın Sarp’a duyduğu tepki bitmedi. Onu bir türlü affedemeyen Bahar, sürekli yüzünün asık olmasından da rahatsızdı.

Sonunda bir anda kendisini bıraktı ve içindekileri Sarp’a döktü. Bahar ve Sarp’ın gözyaşları içinde yaptıkları o konuşma, diziyi takip edenleri de duygulandırdı.

Bahar, yaşananlardan Sarp’ı sorumlu tutmadığını ama yanlışları olduğunu söyleyerek onu affetmekte zorlandığını belirtti.

İçinde bir yerlerde hala kırgınlığı olduğunu anlatan Bahar, kocası olarak affedemese de çocuklarının babası olarak Sarp’ı affettiğini söyledi ve ona sarıldı. İkilinin beklenen bu konuşmaları, dizinin takipçileri tarafından da ilgiyle izlendi.

Sahnenin tüm ayrıntılarını ve Bahar’ın duygusal konuşmasını videodan izleyebilirsiniz…

Kadın 60. Bölüm Özeti:

Şirin’in Sarp ile çekilmiş fotoğraflarını bir anlık sinirle Bahar’a gönderen Pırıl ne yapacağını bilemez. Suat ise bu fotoğrafların Bahar’ın eline geçmesini hiç istememektedir. Çünkü Sarp’ın artık Pırıl’a dönme ihtimaline bile tahammülü yoktur.
Şirin’in tekrar Sarp’a ilgi duyduğunu düşünmek bile istemeyen Hatice, içten içe çok korkmaktadır. Böyle bir şeyin tekrarlanması ailesine çok büyük zararlar verecektir.
Ceyda’dan bir oğlu olduğu konusunda şüphelenen Emre ise bunu açık açık sormaya karar verir ve duyduğu şey karşısında büyük bir şoka uğrayacaktır.
Sarp ile hep kavga halinde olmaktan artık çok sıkılan Bahar ise her şeye bir nokta koymaya karar verir. Çocukları için Arif’ten de ayrılan Bahar, Sarp’ı affedecek mi? Yoksa sadece çocuklarının babası olarak mı yanlarında kalmasına izin verecek?

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın” her salı Fox’da!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler