SON DAKİKA
19 Eylül 2019 19:38

SON HABERLER

Kadın dizisinin sezon finali bir fiyasko muydu? ‘Ölmemişlerdir füze atın!’ sözleriyle ti’ye alınıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’de yayınlanan ve 2. sezonu 28 Mayıs’ta ekrana gelen 64. bölümle sona eren Kadın dizisi, final sahnesiyle izleyiciyi tatmin edemedi!

İki sezondur heyecanla izlenen dizi, kimi zaman eleştirilerin de hedefinde.

Dizinin sıkı takipçileri 3. sezonu merakla bekliyor şu anda ama hikayedeki gelişmeler izleyenleri tatmin etmediği gibi yeni sezon öncesinde yaşanan kaza sahnesi de sosyal medyadan pek çok eleştiri alıyor!

Genelde sezon finallerinde yaşanan kazalar, patlamalar, büyük felaketler, artık izleyicinin kanıksadığı durumlar.

“O arabadan kim sağ çıkacak, patlamada kim öldü?” sorusunu sordurup bir sonraki sezona merak içinde bırakan diziler, kimi zaman eleştirilerin de odağı oluyor.

Kadın dizisi de sezon finalindeki son sahneyle izleyenlerden tepki aldı.

Bir süredir konunun “Bahar Sarp’ı seçsin, Arif iyi adam fedakar onu seçsin” ikilemleri arasında bırakılan izleyici, bu kez de Bahar’ın bayılmasıyla birlikte aynı arabada “Arif mi, Bahar mı, Sarp mı, Hatice mi öldü?” sorusuyla başbaşa kaldı.

Sezon finallerindeki büyük felaketlerden birisi de Kadın dizisinin kahramanlarının başına geldi!

Peki beklenen etkiyi yarattı mı? Sosyal medyadaki yorumlara bakılırsa daha çok tiye alınıyor.

İzleyici zaten sıkılmıştı!

Dizinin takipçileri 3. sezonda hikayenin nasıl bir yola sokulacağını merak etmekte.

Daha önce Kadın dizisi izleyicileri Bahar’a toz kondurmaz iken, Arif meselesindeki belirsizlik herkesin canını sıktı. Arif’in bir türlü aşkına karşılık bulamaması, Bahar’a tepki olarak dönüş yapmakta.

Dizide hikaye o kadar yavaş ilerliyor ki, her geçen hafta sıkılıp bırakanlar fazlalaşıyor.

3. sezonunda ilk 2 sezon kadar başarılı olup olamayacağı tartışılan Kadın dizisinde, hikayede nasıl yenilikler yapılacağı asıl belirleyici konu olacak.

2. sezon finaline gelen eleştirilerden sonra dizinin yeni sezonda izleyiciyi tatmin edecek bir gelişme sağlaması gerekiyor. Kaza sahnesinde kimin öldüğü merak konusu olsa da sosyal medyada “Böyle ölmezler füze atın, uçak düşsün” şeklinde sahneye gelen eleştiriler, sezon finalinin kimi izleyicide beklenen etkiyi yaratmadığı da ortada.

Özellikle arabaya tırın çarpmasından sonra çevreden yetişen bir kişinin aracın camından bakıp ölü olduğunu söylemesi ve ambulansı arayan kişinin de “Acil ambulans, ölü var” sözlerini izleyici ‘komik’ buldu.

Kadın dizisi 3. sezonun ilk bölümünde beklenmedik bir sonla izleyenleri şaşırtacak mı bilinmez ama sezon finalinde kaza sahnesinde ortaya çıkan kimi ayrıntılar, izleyenler tarafından gerçekçi bulunmadı ve ti’ye alındı.

İşte dizinin sezon finali son sahnesi ve gelen yorumlar:

-Pişmiş tavugun başina gelenler adli calisma:) yukardan ben goktasi bir de uzun mevzilli fuze bekliyordum oyle olmezler:)

-Bi uzay mekiği düşmediği kaldı senarist çok gerçekçi ! !

-Kesin hatice ölücek çünki sarp arif bahar üşlüsü olmazsa dizi devam edemeez

-Yalnız ölü olduklarından eminseniz cenaze arabası çağırın ambulansı meşgul etmeyin. Bu ne ya camdan bakmakla ölü var teşhisini nasıl koydunuz bravo

-Böyle ölmezler senarist füze atsaydın.

-OHA bu ne senarist öyle ölmezler bi bomba bi füze olmadı uçak düşür

-BİDE UÇAK DÜŞSÜN ÜSTLERİNE – BELKİ TAM ÖLMEMİŞTİR DİZİDEN ÇIKACAK OLAN KİŞİ .

-Valla şirinin ölüm sahnesi olsaydı emin ol senarist reytingte rekor kirardin

-Bu ne saçma bir kaza sahnesi kardeşim. Koca bir tır arabayı ezmiş milletteki sakinliğe bak. Hele o geçen eli havadaki amca kopardı beni. “Bu ne ya! her gün de bir kaza, yürü yürü!” haha…Ulan bizim ülkemizde ufak bir kaza olsa panik halinde bütün sokak oraya koşar yardım için. Millet ya izliyor uzaktan ya da sakin sakin arabanın yanına yürüyor. Yönetmenim canım benim hangi bakkaldan aldın sen diplomanı?

-Şu tır çarpma sahnesinde insanların sadece yanından geçip kendini sanki olaya tepki gösteriyormuş gibi el kol hareketleri yapması benim daha çok sinirimi bozuyor

-Acil ambulans gönderin ölü var??? Ne kadar saçma bi replik söyletmişler kadına bizi korkutacaklar diye. Hahah.

-Yönetmen birdaha ki sezona Şirin’i sıklıkla nasıl seyirci karşısına çıkarabiliriz diye düşünmüş.
Birdaha ki sezon sadece şirin’i izleyecez galiba.

İlgili Haberler