SON DAKİKA
26 Haziran 2019 04:52

SON HABERLER

Elif dizisi 940. bölümüyle ekrana veda ediyor! Finalde neler olacak?

Ekranın en uzun dizileri arasında yerini alan Kanal 7’nin Elif dizisi, 10 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak 940. bölümüyle final yapacak.

Başrollerinde küçük oyuncu İsabella Damla Güvenilir ile Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Özlem Savaş, Parla Şenol gibi isimlerin yer aldığı dizi, ekran macerasına 5 sezondur devam ediyordu.

6. sezonu göremeyecek olan dizi, 940. bölümdeki sürpriz gelişmelerle veda edecek.

Beş yıldır Kanal 7 ekranlarının en beğenilen yapımlarından olan ve ilgiyle takip edilen Elif dizisinin final bölümü özeti şöyle:

Kerem Mahir’in Kıymet’in oğlu olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Bu durumu kabullenemeyen Kerem Mahir’le kavga eder.

Hışımla Kıymet’in yanına giden Kerem onunla yüzleşmek ister. Mahir Kıymet’i arayarak bir an önce konağı terk etmesini söyler. Gözü dönen Kıymet eline aile yadigarı silahı alarak Melek’i etkisiz hale getirir ve Macide’yi depoya götürür.Konağa gelen Kerem annesinin çığlıklarını duyar ve soluğu depoda alır. Mahir kötü bir şeylerin olacağını düşünerek polise haber verir. Elif ise polislerin geldiğini görüp korkarak evden kaçar.

Elif çaresizce sokaklarda dolaşırken bir anda bir araç yanında durur ve ona bir el uzanır. Kıymet ise Kerem ve Macide’yle depoda yüzleşir. Tüm yaptıklarının geçmişin intikamı olduğunu söyleyen Kıymet’in silahı ateş alır. Beş yıldır izleyicilerini soluk soluğa bırakan Elif kahramanlarını neler bekliyor?

Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin ErkulUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan; Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan Oral

İşte 940. bölüm (final) fragmanı:

İlgili Haberler