Ana sayfa Dizi Haberleri Kadir Doğulu için Gecenin Ucunda dizisi bir büyük gerçeği görme fırsatı verdi!

Kadir Doğulu için Gecenin Ucunda dizisi bir büyük gerçeği görme fırsatı verdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, şimdilerde Star TV ekranında salı akşamları yayınlanan Gecenin Ucunda dizisiyle kariyer yolculuğuna devam ediyor. Karısı Neslihan Atagül ile birlikte aynı projenin başrolünde yer alan Kadir Doğulu, dizinin yapım ortağı olarak da çok farklı bir strateji izledi.

Peride Celal’in aynı isimli güçlü hikayesinden uyarlanan Gecenin Ucunda dizisi, ne yazık ki reytinglerde beklenen ilgiyi görmedi. Daha dizinin ilk bölümlerinde ortaya çıkan reyting sorunu sonrasında Kadir Doğulu, halktan destek istemiş ve sonrasında da bu desteği bulduğunu açıklamıştı.

Ancak dizinin reytingleri son dönemde o kadar düşük geliyor ki, normal durumda Star TV’nin projeye erken final yaptırması beklenirdi. Ancak yapılan anlaşma sonucunda 26 bölüm ekranda kalması kararlaştırılan dizinin en son 21. bölümü ekrana geldi. Dizinin yurt dışında ise daha çok ilgi gördüğünü sosyal medyadaki yansımalarından anlaşılıyor. Yurt dışı satışları nedeniyle de projenin 1 sezon sürebildiği değerlendirmeleri yapılıyor. Ancak Kadir Doğulu’ya göre baştan bu yana hep 26 bölümlük bir proje olarak tasarlanmıştı.

Son 5 bölümü yayınlanacak olan Gecenin Ucunda dizisinin Türkiye’de yeterince ilgi görmediği itirafını yapan Kadir Doğulu, yurt dışında gösterilen ilgiden ve elde edilen sonuçtan memnun. İyi bir hikaye olursa yurt dışında büyük ilgi görebileceğini fark eden oyuncu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Dizide final kararı almadık. 26 bölüm tasarlanıyordu, tabii reytingler Türkiye’de iyi gitseydi, belki değişirdi. Vitrine çıkan bir iş yapıyoruz ve beğenilmesini istiyoruz. Bi de ticaret söz konusu. Bu anlamda başarılı oldu. Belki Türkiye’de televizyon izleyicileri o kadar da istenilen şeyi görmemiş gibi hissetmiş olabilir. Dünyada ve uluslararası mecrada yer buldu, onun için çok mutluyuz.”

Yurt dışı satışları noktasında Gecenin Ucunda dizisinin yüzlerini güldürdüğünü de anlatan Kadir Doğulu, sanatçı Seyfi Dursunoğlu’nun hayatını film yapacaklarını da duyurdu.

Günlük dizi olarak tasarlanan ve 120 bölüm çekilen Leylifer projesinin de uluslararası alanda çok başarılı sonuçlar elde ettiğine değinen oyuncu, “Satış ve diğer operasyonları ile ilgileniyoruz. Ulusal kanallara da bir şeyler üretiyoruz” dedi.