SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 19:06

SON HABERLER

Kadir Doğulu’dan hayranlarına büyük çağrı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, TRT1 ekranında Pazartesi akşamları Vuslat dizisiyle geliyor. Aziz karakterine hayat veren oyuncu, 4 bölüm sonra yaşanacak final ile birlikte karakterine de veda edecek.

Oyuncu aynı zamanda Amiral Battı Kaçıyorusss isimli tiyatro oyununda da rol alıyor. Bir süredir sahnelerde fırtına estiren Kadir Doğulu, yeni programı instagram hesabından paylaştı ve tüm takipçilerine sahnede görüşme çağrısı yaptı.

Doğulu, instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Perde açtığı ilk günden beri tiyatro severleri memnun eden, güldüren ve izleyicisi tarafından çok sevilen Amiral Battı KaçıyoRusss oyunumuz, hız kesmeden Türkiye’yi gezmeye devam ediyor. Gelin neyse derdiniz sizi 2 saatliğine ondan uzaklaştıralım. Gelin eğlenelim… Bakınız ne zaman nerelerde kaçıyoruz” diyerek aşağıdaki turne programını paylaştı:

15 Şubat Nurettin Topçu Sahnesi Bahçelievler/İstanbul ✔
16 Şubat Balıkesir Avlu✔
18 Şubat Profilo ✔
24 Şubat Tekirdağ ✔

10 mart Kadıköy H.E ✔
11 mart Antalya✔
12 mart Manavgat ✔
18 mart Ankara Meb Şura ✔
27 mart izmir ✔
4 Nisan Bursa ✔

Göksel Kortay’ın yönettiği oyunda Doğulu’nun yanı sıra Hakan Eratik, Yeliz Şar, Çiğdem Batur, Oliver Spence, Sedat Bilenler, Oytun Terzi, Murat Buyruk ve Neslihan Yavuz da yer almaktadır.

İşte oyundan harika bir tanıtım filmi:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler