SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 19:04

SON HABERLER

Kalk Gidelim 13 Nisan Cumartesi 66. Bölüm Fragmanı İzle

Kalk Gidelim dizisinin 13 Nisan Cumartesi günü 66. yeni bölümü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. TRT1 ekranlarının sevilen dizisinin 66. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte.

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Emin Gürsoy, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri ve Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı Kalk Gidelim dizisinin 66. bölüm fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Peki 65. ve son yayınlanan bölümde neler olmuştu?

Mustafa Ali, ikinci kez aynı adam tarafından dolandırılınca kendisini, ailesine karşı oldukça kötü hisseder. Özgüvenini yitiren Mustafa Ali’yi Seyfettin zor yatıştırır. Çocuklarıma bir gelecek kuramadım diye düşünen Mustafa Ali, abisine bana bir şey olursa bari Canberk’i sen evlendir, der. Seyfettin de bu isteği hem Mustafa Ali’nin moralini yükseltmek hem de yeniden hayata bağlamak için bir fırsat bilir ve kolları sıvayıp işe koyulur.

Diğer yandan evde Sevda hamileliğini gizlemeye çalışırken Hatice, folik asit ilacı bulur ve evde birinin hamile olduğunu anlar. Önce kızlardan şüphelenir bakar onlar değil, sonra asıl hamile olanın kim olduğunun peşine düşer.

Canberk ve Sinan, Nehir’in gönlünü kazanmak için hummalı bir aşk yarışına girerler fakat Nehir, köyden ayrılmaya karar verir. Babasının insanlara zarar verdiğinden dolayı kimsenin kendisini görüp de üzülmesini istemez.

Meryem de yoğurthanede işlerin kötüye gitmesinden dolayı daha zorlu şartlarda kendisi çalışmak zorunda kalır. Nehir bu durma şahit olur ve kendisini affettirmek için aklına bir plan gelir. Şakir ise yatırımlık olarak kayınpederi Halil’le aldığı futbol takımına gelir sağlamak için türlü girişimlerde bulunsa da Dudu’nun yakın takibinden kurtulamaz.

İlgili Haberler