SON DAKİKA
22 Ağustos 2019 03:12

SON HABERLER

Kalk Gidelim 62. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Meryem kendini aklayabilecek miyim?

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisi TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 9 Mart Cumartesi günü yayınlanan 61. bölümde önemli detaylar vardı. Haberimizin devamında bunları bulabilirsiniz. Kalk Gidelim dizisinin 16 Mart Cumartesi ekrana gelecek olan 62. bölümünde ise neler yaşanacağı merak konusu olmakta. Videodan 62. yeni bölümden ikinci fragmanı izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaştığı dizide ayrıca, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Nilay Deniz, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Dal Ailesi’nin ekmek teknesi olan süt çiftliğindeki inekler çalınmıştır. Bu durum en çok kızlarım diye sevip üzerlerine titrediği Seyfettin’i üzer. Süt inekleri olduğu için sağılma zamanına kadar onların bulunması gerekmektedir. Jandarma bir koldan, Seyfettin ile Mustafa Ali önderliğinde damatlar ve köylüler bir koldan aramaya koyulurlar.

Bu arama tarama esnasında Mustafa Ali, Seyfettin, Halil ve Halim süre daralırken umulmadık maceraların içinde kendilerini bulurlar. Nehir ile Canberk de köye yakın çiftlikleri dolaşırken Nehir babasıyla ilgili beklenmedik bir ipucuyla karşılaşır. Nehir’in öğreneceği bilgi babasına bir adım daha yaklaşmasına vesile olur.

Diğer yandan süt bekleyen firmalar teker teker ararken bu duruma erkeklerin başı inekleri aramadan dolayı kalabalık olduğu için kadınlar el atar. Nurcan firmaları idare ederken sözleşmeler fesih olmasın diye Sevda ve Nuriye de dışardan süt bulmaya çalışırlar. Bu süt arama meselesine Şakir ve Veli de dahil olunca işlerin sarpa sarması kaçınılmazdır.

Meryem ise ineklerin çalınmasını kendisinden bilmesinler diye Ercan üzerinden kritik bir hamle yapar. Bu hamleyle Meryem kendisini aklayabilecek midir

İlgili Haberler