Ana sayfa Dizi Fragmanları Kalk Gidelim 74. bölüm 3. fragmanı izle! Kalk Gidelim 17 Ağustos’ta başlıyor!

Kalk Gidelim 74. bölüm 3. fragmanı izle! Kalk Gidelim 17 Ağustos’ta başlıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden Kalk Gidelim, 3. yeni sezonuyla başlıyor… Ufuk Özkan, Emin Gürsoy, Ayça Varlıer,Erkan Sever, Mehtap Bayri, Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı dizinin 3. sezonu yine çok renkli geçecek.

Kalk Gidelim dizisinin 17 Ağustos Cumartesi günü ekrana gelecek olan 3. sezon ilk bölümü, aynı zamanda 74. bölüm olacak. Videodan 74. bölüm 3. fragmanını izleyebilirsiniz.

Geride bıraktığımız 2 sezon boyunca TRT1 ekranlarının eğlenceli yapımlarından olan. diziseverlere farklı bir alternatif yaratan Kalk Gidelim dizisi 3. sezonunda da başarılı gidişatına devam edeceğe benziyor.

Kalk Gidelim 73. bölüm sezon finalinde neler olduğunu da yeniden hatırlayalım:

Seyfettin ve Mustafa Ali ata yadigarı baba evini kaybetmemek için ellerinden geleni yapsalar da Dal sülalesinin eve ve araziye ortak bazı fertleri fiyatı yükselttikçe yükseltirler. Evin akıbetini köydeki herkes öğrenir. Sefer, Meryem ve diğer köylüler de kendilerince yardım etmenin yolarını ararlar. Şakir de kendi yöntemleriyle gerekli parayı bulmaya çalışır.

Diğer yandan Nusrettin ve Celil’i Seyfettin ve Mustafa Ali ikna etmeye çalışsalar da nafiledir. Dedelerini üzgün ve çaresiz gören torunlar Samim, Halim ve Canberk de ellerinden geleni yaparlar. Evi kurtarma macerasında gerek Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil gerekse çocukları ummadıkları bazı durumlarla karşılaşırlar.

Doğup büyüdükleri, zora düşünce sığındıkları baba ocağı adım adım elden giderken Sevda, Hatice, Nurcan ve Nuriye de ellerini taşın altına koyup harekete geçerler. Hacı Hüseyin’in başlarında olduğu evleri elden çıkmasın diye bütün ahali topyekûn seferber olmuş bir şekilde hareket etse de Nusrettin ve Celil’in inadını kırmakta zorlanacaklardır.