Ana sayfa Dizi Haberleri Kalk Gidelim dizisi final yaparken hem eğlendirdi hem de gözyaşı döktürdü!

Kalk Gidelim dizisi final yaparken hem eğlendirdi hem de gözyaşı döktürdü!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com /Detay -Muğla’nın Yeşilyurt bölgesinde çekilen Kalk Gidelim dizisi, 18 Kasım 2017 tarihinde izleyicilerle TRT 1 ekranında ilk kez buluştu ve 31 Aralık 2020 itibariyle de 135. bölümüyle birlikte final yaparak, ekran ömrünü tamamladı. Toplam 4 sezon devam eden dizinin ekranda sergilediği müthiş aile ortamı, akıllardan çıkmayacak tek şey oldu…

Staff Film imzalı dizinin başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever, Mehtap Bayri ve Ayça Varlıer yer aldı. Tabii ki birçok önemli isim de dizinin farklı karakterlerine hayat verdi ve ekranda Türkiye’nin en doğal dizisi uzun süre boyunca izleyicilerin eğlence kaynağı oldu.

Ufuk Özkan, Seyfettin karakteri ile 3 yıl boyunca yer aldığı Muğla’nın artık ikinci evi olduğunu, ilerde yine aynı ilde farklı bir projede yer almayı da çok istediğini söylemişti. Oyuncu, dizinin kendisine çocukluk yıllarındaki o naif toplum yaşantısını hatırlattığını ve bu yüzden de Kalk Gidelim’i çok sevdiğini söyledi.

Gülşen, Kubat ve Göksel’in yılbaşı özel bölümü olması nedeniyle diziye konuk olmaları, şarkıları ile yeni yılı karşılamaları, Kalk Gidelim’in 135. final bölümünün de sürprizi oldu… Bir başka sürpriz ise Ufuk Özkan’ın canlandırdığı Seyfettin ile Erkan Sever’in hayat verdiği Mustafa Ali Dal karakterlerinin yaşlılık hallerinin ekrana yansıtılmasıydı.

İki ünlü oyuncu beyazlamış saçları ve sakalları ile biraz da makyajla yaşlılık tasviri yaptı… 2021 yılına girerken, Kalk Gidelim dizisi için ise o anlar ekranda son kez izleyicilerle buluşma anlarıydı…

Dizinin takipçileri ise final nedeniyle çok üzüntülü. Sosyal medyada yapılan yorumlarda, “Kalk gidelim dediler ve gittiler ama kalbimizden gitmeyecekler. Tüm ekibe teşekkürler” diye yazılar yazıldı. Böyle bir projeyi ekrana getiren herkese teşekkür eden dizinin hayranları, gönüllerinden ve akıllarından bu yapımın çıkmayacağını da özellikle belirttiler.

Ekrandaki güzel bir aile dizisinin bitmesinin üzüntüsü içindeki Kalk Gidelim hayranları, final bölümünü de beğendiklerini belirten ifadeler kullandılar.

İşte Kalk Gidelim’in finalinde Ufuk Özkan ve Erkan Sever’in yaşlılık halinin de yer aldığı, dizinin karakterleri ile ilgili son durumun anlatıldığı o anlar: