Kalk Gidelim dizisindeki 3 düğün sahnesi izleyicileri şaşkına uğratacak

12 Ekim 2018 Cuma, 18:15
Kalk Gidelim dizisindeki 3 düğün sahnesi izleyicileri şaşkına uğratacak

Cumartesi akşamları TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim, neşeli bir bölümle daha ekran gelmeye hazırlanıyor. Dizinin 41. bölümünde izleyicileri şaşırtacak bir sürpriz var. Reytinglerindeki istikrar ile dikkat çeken dizi, yine izleyicilerin karşısına keyifli bir bölümle gelecek.

Yaklaşık 12 gündür çekimleri süren ve üç düğün sahnesinin aynı anda çekildiği ‘Kalk Gidelim’ dizisinin setinde çalışmalar devam ediyor.

41’inci bölümde yayınlanacak sahneler için İstanbul’dan 50 kişilik bir mehteran takımı, çok sayıda dublör ve eğitilmiş at getiren Staff Film’in yapımcısı Eyüp Üstün, “İzleyenlere 41 kere maşallah dedirteceğimiz bir bölüm hazırladık. Çok emek harcadık” dedi.

Köy meydanına dev bir düğün alanı kuran yapım ekibi, Muğla halkından da büyük ilgi görüyor. Sete gelip çekimleri izlemek ve fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmeyen oyuncular, düğün sahnelerinde dizi hayranlarını da çekimlere dahil ederek keyifli vakit geçiriyorlar.

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği ‘Kalk Gidelim’ dizisinin başrollerini; Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken dizide Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok oyuncu yer alıyor.

kalk gidelim haberleri için