SON DAKİKA
26 Haziran 2019 23:22

SON HABERLER

Kanal D’den Koca Koca Yalanlar dizisiyle ilgili flaş bir hamle mi geliyor?

Televizyongazetesi/Analiz
Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Pazartesi akşamı ekrana gelmesi beklenen dizi Koca Koca Yalanlar’ın Cumartesi gününe kaydırılacağı ile ilgili haberler gündeme geliyor.

Hakan Yılmaz ve Evrim Alasya’nın başrolünde oynadıkları dizinin gününün değiştirileceği haberini Medyatava’dan Birsen Altuntaş duyurdu.

Böyle bir ihtimalin gerçekleşmesiyle Cumartesi ekranı da karışacak gibi duruyor!

Fox TV’de Bir Deli Rüzgar, Star TV’de Erkenci Kuş, Show TV’de Yeni Gelin ve TRT1’de Kalk Gidelim dizilerinin yayınlandığı gün ekrana gelmesi durumunda, reytingin dengeleri de değişebilir!

Şu anda Kanal D’nin internet sitesinde dizinin 7. bölüm tarihi Pazartesi 20:00 olarak yer almakta.

Hikaye ve Künye
Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film
Yönetmenler: Osman Taşçı – Burcu Alptekin
Yapımcı: Hayri Aslan
Senarist: Gül Abus Semerci
Uygulayıcı Yapımcı: Esi Gülce Kutluata
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün
Müzik: Güldiyar Tanrıdağlı
Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)

İlgili Haberler