SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:17

SON HABERLER

Kardeş Çocukları 14. bölüm fragmanında dayak, ihanet, entrika; ne ararsan var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’nin sevilen dizilerinden Kardeş Çocukları 5 Mayıs Pazar akşamı izleyicilerle 14. bölümüyle buluşacak. Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu gibi önemli isimleri bünyesinde buluşturan Kardeş Çocukları dizisinde neler olacağı merakla bekleniyor.

Kardeş Çocukları 14. bölüm fragmanında Ümran’ın çok ciddi şekilde dayak yediği ortaya çıkıyor. Yıldırım Bey, bunu Ümran’a kimin yaptığını sorguluyor.Ümran ise kendisine bir şey olmasından endişe ediyor. Heyecan dorukta… Hayal’in hizmetçi ile babasını yakalaması ve gerçek yüzünü görmesi de sonraki bölümler için önemli bir viraj niteliğinde.

İzleyiciler ise Furkan Andıç’ın canlandırdığı Volkan karakterinin ayrılmaması gerektiğini bir kez daha yorumlarda belirtiyor. Nur Fettahoğlu’nun Umay karakterini canlandırmadaki başarısı ise takdire şayan bulunmakta…

Kardeş Çocukları 13. bölümde neler yaşanmıştı?

Yıldırım, öğrendiği gerçekle alt üst olurken, Ümran ve Umay’ı sert bir yüzleşme beklemektedir. Yıldırım’ın öğrendiklerine tamamen hazırlıksız yakalanan Ümran, Umay’ın şok hamlesiyle kendini yeni bir fırtınanın ortasında bulur. Umay’ın hamlesi, Yıldırım ve Ümran arasındaki dengeleri değiştirirken, Yıldırım Hayat’ın hedefindedir.

Diğer yanda, Reşat ve Cansel’in görüntüleri Umay’ın eline evliliğini yönetme gücü verir. Her zamankinden daha güçlü olan Umay, Reşat’ın ipini çekmek üzeredir. Yaşananlar iki anne arasındaki Hayat savaşını kızıştırırken Yıldırım ise her ikisini de köşeye sıkıştıran gerçeklerin peşine düşer. Cemal’in Yıldırım için giderek daha büyük bir tehdit haline gelmesi Ümran’ı hayatının en zor kararlarından birini almaya iterken Hayal’in doğum günü herkes için büyük sürprizlere gebedir.

Oyuncu Kadrosu:
Mehmet Aslantuğ
Ayça Bingöl
Nur Fettahoğlu
Furkan Andıç
Afra Saraçoğlu
Murat Daltaban
Alara Turan
Engin Alkan
Evrim Doğan
Elif Çakman
Handan Yıldırım
Batuhan Ekşi
Nilay Erdönmez

İlgili Haberler