SON DAKİKA
22 Eylül 2019 05:20

SON HABERLER

Kardeş Çocukları dizisinin sezon finali belli oldu! Furkan Andıç ayrılıyor!

Star TV’nin pazar akşamları yayınlanan Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezonda da devam edeceği öğrenildi.

Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu ve Furkan Andıç’ın oynadığı dizinin Eylül sezonunda da ekrana geleceği ortaya çıktı.

Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizi, 27 Mayıs’ta 17. bölümüyle sezon finali yapacak.

“Kardeş Çocukları” geçmişte aynı adama aşık iki kız kardeşin yıllar sonra yaşadıkları yüzleşmeyi etkileyici bir dille ekrana taşıyor.

Furkan Andıç’ın yerine kim gelecek?

Öte yandan Star TV’de ekrana gelen “Kardeş Çocukları” dizisinin başrol oyuncusu Furkan Andıç’ın projeye veda edeceği ortaya çıkmıştı. Dizide aslında kardeş olan Hayat (Afra Saraçoğlu) ve Hayal’in (Alara Turan) aşkı arasında kalan oyuncunun 13. bölümde diziden ayrılacağı öğrenildi. Andıç senaryo gereği ilk bölümde geldiği Kanada’ya geri dönmek zorunda kalacak. 17. bölümde sezon finali yapacak olan “Kardeş Çocukları”nda Andıç’ın yerine şimdilik kimsenin gelmeyeceği açıklandı.

İlgili Haberler