SON DAKİKA
26 Haziran 2019 00:37

SON HABERLER

Kardeş Çocukları’nın Umay Karay’ı Nur Fettahoğlu’nun vur patlasın çal oynasın hali!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeş Çocukları dizisini dün akşam yayınlanan bölümüyle sezon finali yaptı. Kardeş Çocukları dizisinde Umay öldü mü net bir bilgi yok! Umay karakterine hayat veren Nur Fettahoğlu ise instagram hesabından yaptığı paylaşım ile dikkat çekti.

Hollywood yıldızı ve moda ikonu Audrey Hepburn’un bir sözünü paylaşan ünlü oyuncu, adete tatile ne kadar çok sevindiğini fotoğrafıyla anlatıyor.

Kendisi olmaktan asla vazgeçmeyeceği mesajını veren Fettahoğlu, nefes aldığım her saniye için mutlu olmaya çalıştığını da belirtti.

İşte o paylaşım:

Hayat bana ne yaşatırsa yaşatsın,karşıma ne kadar kötü insan çıkarırsa çıkarsın,ne kadar canım acırsa acısın;bu üç şeyden asla vazgeçmeyeceğim:
Kendim olmaktan…
İyi olmaktan…
Ve nefes aldığım her saniye için mutlu olmaya çalışmaktan…
Audrey Hepburn

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler