SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 00:49

SON HABERLER

Kardeş Çocukları’nın Umay’ı Nur Fettahoğlu’nun içindeki çocuk ortaya çıktı!

TelevizyonGazetesi.com /Detay- Star TV ekranında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde Umay Karay karakterine hayat veren Nur Fettahoğlu, tatil paylaşımlarıyla instagram’da hayranlarını mest etmekteydi.

Oyuncu bugünkü enerjik paylaşımı ile de büyük beğeni kazandı.

“Hayatı yaşa” diyerek de takipçilerine mesajını yollayan Nur Fettahoğlu’na ilginç yorumlar yapıldı.

Bir takipçisi “Dışın da içindeki çocuk kadar güzel” diyerek mesajını yolladı.

Bir başka hayranı ise “Ne kadar özledik. Bu çocukluğunu, ruhunu yerim” diye yazdı.

Bir başka takipçisi ise fotoğraftan huzur bulduğunu belirtti.

İşte o paylaşım:

Kimsenin sahip olmadığı,olamayacağı bir şeye sahipsin;kendine..Senin sesin,senin aklın,senin hikayen,senin bakış açın… Öyleyse yaz,çiz,yarat,eğlen,dans et ve yalnızca senin sahip olabileceğin o hayatı yaşa… N. Gaiman

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler