Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisindeki Ömer’in tam tersini arıyorsanız işte o kişi Yiğit Koçak!

Kardeşlerim dizisindeki Ömer’in tam tersini arıyorsanız işte o kişi Yiğit Koçak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Ömer karakteri ile büyük bir çıkış yakalan Yiğit Koçak, 2022 yılında da en çok konuşulan genç isimlerden birisi olarak öne çıktı. Üçüncü sezonu devam eden Kardeşlerim dizisi, Cumartesi akşamları milyonlarca izleyiciyi kendisine bağladı.

Dizinin her yeni bölümü heyecanla beklenirken, her bölüm sonrasında da reytingler çok çok iyi gelmeye devam ediyor. Bu durum tüm ekip gibi, Yiğit Koçak’ın da kariyerinde çok olumlu yansımalar oluşturuyor. Sosyal medyada çok geniş bir hayran kitlesine kavuşan oyuncu, ayrıca magazin gündeminde de sıklıkla basında haberleri yer alan isimlerden birisi haline geldi.

Yiğit Koçak, dizideki performansının yanı sıra müzik çalışmaları ile de kendisini geliştirmeyi sürdürüyor. Bateri çalan oyuncu, bu konuda bir hayli yetenekli. Müziğin hayatının her alanında olduğunu anlatan Koçak, keyif aldığını ve hayatının bir standardı haline geldiğini de ifade etti.

Kardeşlerim dizisindeki Ömer'in tam tersini arıyorsanız işte o kişi Yiğit Koçak! 47

Dizi TV programına konuşan Yiğit Koçak, dizideki Ömer karakteriyle aşırı duygusal birisi olarak izleyicilerle buluşuyor. Ancak gerçek hayatta Ömer karakteri ile oyuncu arasında pek de bir benzerlik yok.

Yiğit Koçak, “Göstermemeye çalışırım ama Ömer tam tersi aşırı duygusal” dedi. Kendi kişiliği hakkında detay veren oyuncu, bir konu hakkında bir karar verdiği zaman fikrinin daha sonra değişmediğini, sabit fikirli birisi olduğunu söyledi.

Yiğit Koçak, her şeyi iyi değerlendirip sonuca sakince vardığını ama verdiği karardan da geri dönmediğini anlattı.

Kardeşlerim dizisindeki Ömer'in tam tersini arıyorsanız işte o kişi Yiğit Koçak! 48

Kendisini çılgın birisi olarak tanımlamayan oyuncu, sakin ve rutinlerine bağlı birisi olduğunun altını çizdi. Davul çalarken ise oyuncu biraz çıldırmayı seviyor ve günlük hayatta sakin birisi olmasına rağmen bu durumu çıldırma fırsatı olarak değerlendiriyor.

Arabesk müziği seven oyuncu, bu noktada dizideki Ömer karakterine biraz daha yaklaşabilir. Oyuncu, “Aslında sevdiğim tür Arabesk. İçimdeki o şeyi durduramıyorum. Şarkıları hayatımda bir şey ile bağdaştırdığım zaman benim için çok kalıcı oluyor” diye konuştu.