Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisindeki Şengül rolü Fadik Sevin Atasoy’a dünya çapında büyük kapı açtı!

Kardeşlerim dizisindeki Şengül rolü Fadik Sevin Atasoy’a dünya çapında büyük kapı açtı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cumartesi akşamları atv ekranında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Şengül karakteri, Fadik Sevin Atasoy’un uzun zaman sonra yine gündem olmasını sağladı. Oyuncu, öyle başarılı bir performans sergiliyor ve karakteri o kadar güzel yansıtıyor ki, izleyenler adeta ekran başında mest oluyor.

Fadik Sevin Atasoy, sadece Türkiye’de değil, Kardeşlerim dizisinin yayınlandığı birçok ülkede de bu rolüyle çok dikkat çekiyor. Oyuncu, Şengül karakteri ile 2022 yılının başlarında düzenlenen The Best Of Time 2022 ödüllerinde ‘en iyi kadın oyuncu’ olarak onurlandırılmıştı.

Oyuncu, şimdi de Türk dizilerinin büyük bir başarı kazandığı Güney Amerika’da adından söz ettiriyor. Latin Amerika’nın en prestijli ödülü olarak bilinen Produ Ödüllerinde Fadik Sevin Atasoy’un da ismi var. Yabancı dilde en iyi kadın oyuncu ödül adayları arasında Hande Erçel, Alina Boz, Öykü Karayel ve Selin Sezgin ile birlikte, Fadik Sevin Atasoy da yer alıyor.

Latin Amerika’nın en prestijli ödülleri olarak bilinen Produ Ödülleri’nde Türk oyuncuların bu şekilde ödüle layık bulunması çok önemli bir gelişme olarak gözüküyor.

Fadik Sevin Atasoy da genç meslektaşlarının arasında hem yaş olarak hem de tecrübe olarak onların önünde yer alıyor. Ancak bu kadar popüler Türk genç kadın oyuncularının arasına Fadik Sevin Atasoy’un da müthiş performansı ile katılmış olması çok ilgi gördüğünün bir başka kanıtı oldu.

Her sahnede farklı nüansları ile Şengül karakteri, dizi tarihinin en farklı karakterlerinden birisi haline geldi. Bunu başaran Fadik Sevin Atasoy, böyle bir karakteri canlandırdığı için de çok memnun.

Oyuncu, “Nasıl tepki vereceğini asla bilemezsiniz” diyerek Şengül’ün ne yapacağı belli olmayan hallerine dikkatleri çekti.

Kardeşlerim dizisinin twitter hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Sevilen oyuncumuz Fadik Sevin Atasoy, Güney Amerika’nın Emmy’si kabul edilen Produ Ödülleri’nde aday gösterildi.”

blank