Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisinin İspanya başarısı, Onur Seyit Yaran’da yeni bir ufuk açtı!

Kardeşlerim dizisinin İspanya başarısı, Onur Seyit Yaran’da yeni bir ufuk açtı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Türk dizilerinin yurt dışındaki başarılarına yenileri ekleniyor ve Kardeşlerim’in İspanya’da büyük kitleleri etkilemesi de bu sürecin bir parçası… Onur Seyit Yaran da canlandırdığı Doruk karakteri ile İspanya başta olmak üzere, Latin Amerika ülkelerinde çok tanınan bir isim haline geldi.

Onur Seyit Yaran, mesleki anlamda en çok İspanyol sinemasından etkileniyor ve anlatılan hikayelerin kendisini içine çektiğini söylüyor. Oyuncu, İspanyol sinemasında yer alan bir isim olmak için de hayal kuruyor ve bunu gerçekleştirmek adına da dili iyi şekilde kullanmak amacıyla eğitimlerine devam ediyor.

Yaz aylarında hedefinin İspanya’da oyunculuk yapmak olarak tarif eden Onur Seyit Yaran, bu ülkeye yaptığı ziyaret sonrasında da cesaret kazandı. İspanyol medyasında yer alan ve hayranları tarafından da ilgi gören oyuncu, bu ziyaretin kendisinde yarattığı etkiyi anlattı.

Onur Seyit Yaran, “Benim için güzel oldu, farklılık oldu. Bunun hep hayalini kurardım ama bunun bir hayal olmaktan öteye geçebileceğini hissettim. Sadece bir hayal olarak kalmama ihtimalinin olduğunu gördüm. Bir şeylerin gerçekleşebileceğine, bunu hayata geçirebileceğime, orada bulunabileceğime, orada bir iş yapabileceğime daha çok inandım. O yüzden benim için çok farklı bir deneyim oldu” açıklamasında bulundu.

İspanya’da oyunculuk yapmayı artık daha da çok istediğini ve hırslandığını anlatan Onur Seyit Yaran, hedefine ulaşmak için de çok çalışması gerektiğini iyi biliyor.

İspanyolca’sını geliştirmesinin yanı sıra, oyunculuk deneyimlerini de artırmak için çaba harcayan Yaran, fiziksel olarak değişmesi gerekeceği roller için de fedakarlıklar yapabileceğini anlattı.