Ana sayfa Sosyal Medya Kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanan Selahattin Paşalı’nın en mutlu günü!

Kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanan Selahattin Paşalı’nın en mutlu günü!

tarafından kadir kadir

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kalp Atışı, Leke, Babil gibi dizilerde oynayan Selahattin Paşalı, asıl çıkışını 2020 yılında Netflix’te yayınlanan Aşk 101 adlı gençlik dizisinde hayat verdiği Osman Demirkan karakteriyle yapmıştı. Dizideki başarılı performansının ardından bu günlerde Pera Palas’ta Gece Yarısı ile adından söz ettiren Selahattin Paşalı evlendi.

İki yıldır sevgilisi Lara Tümer ile güzel bir birliktelik, aşk yaşayan ve baba olmaya hazırlanan başarılı oyuncu, Bodrum’da aile arasında gerçekleşen bir törenle evlendi. Beyaz bir damatlık ve sade bir gelinlik giyen çifti arkadaşları ve dostları da bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Selahattin Paşalı, daha önce verdiği bir röportajda samimi açıklamalarda bulunmuş, yakın zamanda baba olacak olmasıyla ilgili hislerini “Karışık, bir tane baskın duygum yok. Çok mutlu ve heyecanlıyım. Aynı zamanda korku ve endişe de var. Her anlamda yetebilecek miyim diye kaygı duysam da büyük resme bakınca çok çok heyecanlıyım.” sözleriyle ifade etmişti.

“Nasıl bir baba olursun?” sorusuna ise “Ben bir çocuk görsem gideyim seveyim gibi şeyler düşünmem pek. Hatta ses yapması rahatsız eder. Ama kendi kızım olunca büyük ihtimal çok takıntılı bir baba olacağım. Seveceği, gurur duyacağı biri haline gelebilirim diye umuyorum.” yanıtını vermişti.

Lara Tümer ile uzun süredir birlikte olan Selahattin Paşalı iyi giden kariyerinin yanına böylece özel hayatında da önemli bir adım attı.