Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal ile ilgili ilk kez bir itirafta bulundu

Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal ile ilgili ilk kez bir itirafta bulundu

tarafından ker_def

Uzun yıllardır televizyonda hiçbir programa katılmayan Kenan İmirzalıoğlu, NTV ekranlarında yayınlanan Empati’de, Ahmet Mümtaz Taylan’ın konuğu oldu, yaşanmış hikayelerle Empati kurdu. “Toplumsal olarak Empati’ye ihtiyacımız var. Empati de ihtiyacımız olan bir program, emeği geçenlere, yapımcılarına teşekkür ederim” diyen Kenan İmirzalıoğlu ile Ahmet Mümtaz Taylan’ın sohbetinden öne çıkan konular şöyle:

“Önceden tek ben vardım, şimdi eşim ve 2 kızım var…” Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan’ın “Geriye dönüp baktığında sınıfı geçtin mi? Kendinden memnun musun?” sorusunda hazırcevaplılığını kullanarak “Sınıfta kalmadım. Yoksa yaşam devam ettikçe sınıfı geçme derdi devam ediyor. Bir de şimdi sınıf kalabalıklaştı, önceden tek ben vardım, şimdi eşim, 2 kızım var. Sınıfa aslında başa döndük. Çok enteresanmış” yanıtını verdi.

“Hayvanlarla beraber büyüdüm, şimdi büyükşehirlerde hayvan hakları sıkıntısı yaşanıyor…”

Kenan İmirzalıoğlu, çocukluğunu anlatırken de dikkat çeken cümleler kurdu. “Köy duygusu çok güzel. Kendi bahçenden bir şey kopart annen açtığı çöreğin içine onu koysun, içine biraz peynir, çık sokağa onu ye, birlikte her şey harikaydı. Bazen tavukların bakımı sana düşer, bazen koyunlar düşer. Hayvanlarla zaten beraber büyüyorsun, şu an şehirlerde yaşanan sıkıntılar ve hayvan hakları… Hayvan candır, bizde başından öğretilmişti, hayvan senin can yoldaşın, ortağın, paydaşın. Köyde ne çok şahit olmuşumdur ineklerin sahiplerini köpeklerden kurtardığına, araya girer yani… Afacan bir çocuktum biraz…”

“Aile olmak çok güçlü hissettiren bir şey”

“Aile olmak çok güzel. İlk başta eşimi bulunca tamamlanmış hissediyordum, çocuk olunca şimdi tamamlandım gibi bir duygu geldi, 4 kişi olunca müthiş cümbüş, ‘bu harikaymış’ oldum. Aile olmak çok güçlü hissettiren de bir şey. Hayatın merkezinde eskiden kendim vardım, eşten ve çocuktan sonra her şey değişti…”

BENİM EĞİTİMİM BAŞLADI KENDİ KIZIMLA

“Manipüle oluyorum. Evladıma şöyle yapmalıyım ben ebeveynim diye olmuyor… Çocuğu eğitmek ve büyütmekten bahsediyorlar, ne kadar eğitildiğini ve büyüdüğünü görüyorsun. Benim eğitimim başladı Lalin’le, kendi kızımla. Şaka yaptım diyorsun, o da alakasız bir şeye ‘şaka yaptım’ diyebiliyor sana… Sürekli kendini çek etmek zorundasın.”

“AŞK EVLİLİĞİ YAPTIM. İLK GÖRÜŞTE AŞIK OLMADIM SİNEM’İ ÖNCESİNDE DE TANIRDIM”

Ahmet Mümtaz Taylan’ın “Aşka inanır mısın” sorusunda ise Kenan İmirzalıoğlu’ndan gündeme oturacak açıklamalar döküldü:

“Aşka inanlardandım… Ama artık herhalde aşk, kavak yellerinin esmeye başladığı zamanlarda olan bir şey diye düşünmeye başlamıştım ki bir aşk evliliği yaptım. 40’ından sonra tekrar aşkla karşılaşır mıydım, hiç emin değildim, hayatta ufkunu çok dar tutmamak lazımmış, hayatın ne vereceği belli olmuyor. Sinem’i öncesinde de tanırdım, doğru zamanda doğru yerde buluşmak, denk gelmekten ötürü herhalde… Benim aşkım ilk görüşte aşk değildi, dördüncü buluşmamızda sohbetimizde, sohbet esnasında, ruhtan bir çarpma ile bir dakika ne oluyor bana, burada başka bir şey var ya oldum… Aşk çoğaltan, şaşırtan, üreten, çok daha duygusallaştıran, çok daha güçlü kılan, inandığın bir aşkın varsa karşında hiçbir şey duramaz….”

“Sosyal medya hesabım yok”

Kenan İmirzalıoğlu, adına açılmış tüm hesapların sahte olduğunu belirterek “Hiçbir sosyal medya hesabım yok. O yüzden sosyal medyadaki kirlilikten etkilenmiyorum” dedi.