SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 21:58

SON HABERLER

Kerem ve Ayşe’nin düğününde komik anlar! Afili Aşk 3. Bölüm

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in oynadığı Afili Aşk dizisinde Kerem ve Ayşe evlendi.

Birlikte bir plan yapan ve herkesi kandıran ikili, tüm engellemelere rağmen sonunda evlendiler.

Düğünde mutlu bir çift gibi görünme telaşına giren ikilinin halleri ve Ayşe’nin abisinin havuza düşmesiyle yaşananlarla birlikte bir dizi komik durum ortaya çıktı.

O sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

Afili Aşk 3. Bölümde Neler Oldu?

Ayşe ve Kerem evleniyor.

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

İlgili Haberler