SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 04:37

SON HABERLER

Fettan Ceyda, gerçeği Berk’ten öğrendi! Afili Aşk 3. Bölüm

Kanal D ekranlarının yaz dizisi Afili Aşk’ta Ceyda, Ayşe ve Kerem’in evliliğinin arkasındaki gerçeği öğrenmek için araştırmaya başladı.

Ceyda, hiç ummadığı birinden gerçekleri öğrendi. Berk, Ayşe ve Kerem’in hiç birlikte olmadığını, Ayşe ile bir ilişkisi olduğunu ama kendi hatası yüzünden bittiğini anlattı.

Ceyda, bu durumdan emin olmak için kanıt istedi. Berk, fotoğrafları olduğunu söyledi ve onları Ceyda’ya verdi.

O sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

Afili Aşk 3. bölümde neler oldu?

Ceyda, Kerem ve Ayşe’nin ilişkisi hakkındaki gerçekleri öğreniyor.

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

İlgili Haberler