Ana sayfa Dizi Haberleri Keremcem’in yeni dizi tercihi çok anlamlı oldu!

Keremcem’in yeni dizi tercihi çok anlamlı oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2005 yılından bu yana setlerde yer almakta olan Keremcem, pandemi döneminde sadece Yetiş Zeynep isimli dijital dizide yer almış ama televizyon ekranında hayranları ile buluşmayı tercih etmemişti.

Pandemi süreci boyunca müziksen kimliği ile üretimler yapan ve bu durumdan da büyük keyif alan Keremcem, önceki ay yaptığı açıklamada bundan sonraki yolculuğunda müziğin ön planda olacağını söylemişti. Keremcem’in yeniden televizyon dizilerine dönüşünün bir hayli uzun sürebileceğini düşünen hayranları yanıldı.

Gül Masalı isimli atv dizisinin kadrosuna katıldığı ortaya çıkan Keremcem, böylelikle 2019 yılındaki Kimse Bilmez dizisinin ardından yeniden televizyon ekranında yer almayı kabul etti. Ünlü oyuncunun müzik çalışmalarına yoğunlaştığı ve oyunculuk konusunda birçok teklifi kabul etmediği bir aşamada, Gül Masalı dizisinin çekiciliğine kapıldığı ortada.

Erdem Kaynarca ile Gülper Özdemir ikilisinin başrolünde yer aldığı Gül Masalı bir aşk hikayesini anlatıyor. Dizinin Isparta’da çekilmesi ise birçok oyuncunun ifadesine göre bulunmaz bir nimet… Bölgenin güzellikleri karşısında şaşkına dönen dizi ekibi, ortamın da çok güzel olduğunu röportajlarında ifade ediyor.

Keremcem'in yeni dizi tercihi çok anlamlı oldu! 7

Keremcem’in yeniden dizi setlerine dönmesine memnun olan hayranları, uzun süredir yer almadığı türde yani naif bir aşk hikayesinde yer almasından memnun olacaktır.

Oyuncunun en son uzun saçlı hali dikkatleri çekmişti. Gül Masalı dizisindeki imajı da bu nedenle büyük ilgi görecek gibi gözüküyor.

1977 yılında Muğla’da dünyaya gelen Keremcem, uzun yıllardır hem müzisyen kimliği ile hem de yer aldığı dizi ve sinema filmleriyle milyonları etkilemeyi başardı. Yeniden dizi setlerine dönüşü ise büyük bir sürpriz oldu.