SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 19:18

SON HABERLER

Kerem’e bekarlığa veda partisinde kötü sürpriz! Afili Aşk 3. Bölüm

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrolünde oynadıkları Afili Aşk dizisinin 3. bölümünde Kerem, bekarlığa veda partisi yaptı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizisinde, Ayşe ve Kerem yaptıkları anlaşmayla evlenmeye karar verdiler.

Kerem, arkadaşının hazırladığı havuz kenarındaki partide tam eğlenmeye başlayacakken, kendisini takip eden babası bir anda karşısına çıktı.

Kerem, babasına kötü yakalanmıştı!

O sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Afili Aşk 3. Bölümde Neler Oldu?

Kerem bekarlığa veda partisinde Muhsin Bey’e yakalanıyor.

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

İlgili Haberler