SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 14:31

SON HABERLER

Kimse Bilmez 7. bölümde şaşırtan gelişmeler! Romantizm, dram ve acı dolu bir bölüm geliyor!

Televizyongazetesi/Detay – Salı akşamları atv’de yayınlanan Kimse Bilmez dizisinin bu akşam 7. bölümü ekranda olacak. Diziyi takip edenleri bu akşam ilginç gelişmelerin olduğu bir bölüm bekliyor!

Dizinin yeni bölüm tanıtımı izleyenleri hem meraklandırdı hem de heyecanlandırdı.

Özgü Kaya, Keremcem ve Engin Hepileri’nin başrolünde oynadıkları dizide Sevda’nın bir yangının ortasında kalması herkesi telaşa sürüklerken, Ali’nin alacağı kötü haber ise büyük bir acı ve yıkıma sebep olacak!

Sevda ile Ali’yi yeni tehlikeler beklerken, romantizm dolu sahneler de ekrana gelecek.

Kurtbey’in yaptığı planın dizideki dengeleri değiştireceği bölümde önemli gelişmeler yaşanacak. Ali’nin yıllar sonra kardeşine yaklaşacağı anlaşılırken, Pilot’un Ali için düşündüğü hamleler ise Kurtbey’in radarına takılacak.

Fragmanda morgdaki kişinin kardeşi olduğu söylenen Ali, büyük bir acı yaşayacak!

İşte Kimse Bilmez 7. bölüm 2. tanıtımı:

KİMSE BİLMEZ 7. BÖLÜM ÖZETİ

Sevda’nın Uygar’ın ajansında çalışması, Sevda ve Ali ilişkisini derinden etkiler. Sevda, bir yandan babasının sırrı yüzünden Ali’den uzak durmak isterken, içinde taşıdığı aşk duygusu onu Ali’ye iter. Kurtbey ise, Pilot’un Ali’ye hamle yapmasını engellemek için dehşet verici bir plan yapar. Ali’nin mahallede bulduğu cüzdansa her şeyi değiştirecektir. Ali yıllar sonra kardeşine ilk kez bu kadar yaklaşmıştır. Öte yandan Sevda hiç beklemediği yerden gelen bir tehlikeyle karşılaşır ve ölümle burun buruna gelir. Ali, kardeşine kavuşabilecek mi? Sevda ve Ali aralarındaki engelleri aşabilecek mi?

İlgili Haberler