SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 05:09

SON HABERLER

Kimse Bilmez dizisi 8. bölüm reytingiyle zirve keyfi yaşadı!

Salı akşamları ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Kimse Bilmez, sekizinci bölümüyle Salı akşamının en çok izlenen dizisi oldu. Yapımcılığını Baba Yapım, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren’in üstlendiği atv’nin sevilen dizisi Kimse Bilmez, dün yayınlanan sekizinci bölümüyle, Tüm Kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Kimse Bilmez’in yeni bölümü, Tüm Kişiler’de %4,06 izlenme oranı ve %14.28 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Peki 30 Temmuz Salı akşamı yayınlanan 8. bölümde neler yaşandı?

ALİ, CESEDİN KARDEŞİ OLMADIĞINI ÖĞRENDİ!

Ali, Kurtbey’in gösterdiği cesedin kardeşine ait olmadığını öğrendi. Bu kumpası kuranları bulmak için harekete geçti. Ali, her şeyin arkasındaki ismin Kurtbey olduğunu öğrenebilecek mi?

PİLOT, KURTBEY’İN ELİNDEN KAÇTI!

Pilot, Kurtbey’in elinden kaçarak kurtulmayı başardı. Ali’nin Erniko’nun katili olduğunu öğrenen Pilot ne yapacak? Pilot, Ali’yi öldürecek mi?

VEDAT, SEVDA’YI KAÇIRDI!

Vedat, Pilot’u Ali’nin elinden almak için Sevda’yı kaçırdı. Ali, Sevda’yı kurtarmak için harekete geçti. Sevda’yı kurtardı ama onu bekleyen tehlikeyi göremedi. Ali ve Sevda onları bekleyen tehlikeden kurtulabilecek mi?

Dizinin 9. yeni bölümünü 6 Temmuz Salı akşamı atv ekranında izleyeceğiz.

9. bölümden ilk sahne yayınlandı, videodan izleyebilirsiniz:

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizide Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler de yer alıyor.

Kimse Bilmez, her Salı saat 20.00’de atv’de!

İlgili Haberler