SON DAKİKA
16 Eylül 2019 01:05

SON HABERLER

Kimse Bilmez dizisinde Ali ve Sevda’nın düğün sahnesinin çekimlerinde herkes eğlendi

Atv’nin fenomen dizisi Kimse Bilmez, seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin Salı günü yayınlanacak olan 11’nci bölümünde çok özel bir sahne, seyircisini ekran başına kilitleyecek. Dizinin tanıtımlarında herkesi merak içerisinde bırakan Sevda ve Ali’nin düğün sahnesi, çekimlerin yapıldığı mahalle sakinlerinin de katılımıyla eğlenceli bir atmosferde gerçekleştirildi.

DÜĞÜNE MAHALLELİ DE KATILDI

Yayınlandığı günden beri seyircisini ekran başına kilitleyen ‘Kimse Bilmez’, çok özel bir sahne ile bu akşam atv ekranlarında olacak. Ali ve Sevda’nın herkesi merak içerisinde bırakan aşkı, sonunda düğünle taçlanıyor. Ali ve Sevda için de sürpriz olan bu düğün, dizinin çekildiği mahalledeki vatandaşların da katılımıyla adeta bir şenlik havasında gerçekleşti. Büyük bir prodüksiyon ve katılımla çekilen sahneler, çekimlerin yapıldığı mahallede düğün havası estirdi.

HEM OYUNCULAR HEM DE MAHALLE EĞLENDİ

Üsküdar’da gerçekleşen düğün sahnesi için tüm oyuncuların yanı sıra mahalleli de hazır bulundu. Davullu zurnalı sahnelerin çekimlerine katılan mahalle sakinleri de dizinin bir parçası haline geldi. Bol eğlenceli ve kahkahalı sahnelerin çekiminde hem oyuncular hem de mahalle sakinleri eğlenceli anlar yaşadı. Adeta bir düğün havasında gerçekleşen çekimler, seyirciye keyif dolu anlar yaşatacak.

USTA OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren’in üstlendiği dizide dram, aksiyon ve macera hız kesmeden devam ediyor. Yönetici Yapımcılığını Osman Enes Yakut’un üstlendiği, başrollerini; Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizide; Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik, Asya Taşkın ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.

Senaryosunu Hasan Burak Kayacı’nın kaleme aldığı Kimse Bilmez, sürükleyici hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla atv izleyicilerinin gönüllerinde taht kurdu.

İlgili Haberler