SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 09:58

SON HABERLER

Kimse Bilmez dizisinde oynayan Özgü Kaya’nın öyle bir sesi var ki hayran kalacaksınız!

Televizyongazetesi/Detay – atv’nin büyük ilgi gören yeni dizisi Kimse Bilmez’de Ali ve Sevda’yı oynayan Keremcem ve Özgü Kaya’nın uyumlu ekran partnerliği izleyici tarafından çok beğenildi.

İlk kez bir dizide beraber oynayan ikilinin uyumunun arkasında yatan nedenlerin biri de müzik!

Özgü Kaya, oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda konservatuarda okuyor.

Genç oyuncu Adı Efsane dizisiyle ismini duyurmuştu. İlk başrolünde çok başarılı bulunan Özgü Kaya’nın aynı zamanda çok güzel bir sesi olduğu da ortaya çıktı.

Dizi TV’ye bir röportaj veren genç oyuncu, dizinin başarısını oyuncular ve ekip arasındaki enerjiye bağladığını söyleyerek “Çünkü çok güzel, sorunsuz ve çok uyumlu çalışan bir ekibiz. Partnerim ve diğer oyuncular da aynı şekilde” diyerek Keremcem’e de atıfta bulunmayı ihmal etmiyor.

Keremcem ile iyi bir uyum yakaladıkları görülen Özgü Kaya, dizideki mimikleri ve sempatik halleriyle de dikkat çekmekte.

Özgü Kaya ve Keremcem’in ortak noktası müzik!

Oyuncu, sokakta insanlardan çok güzel tepkiler almaya başladığını ve herkesin “Sevda sana çok üzülüyorum, ne zaman Ali’ye açılacaksın” gibi sözler duyduğunu anlatıyor.

Bu arada Keremcem ile ortak bir yönleri de var. Özgü Kaya, konservatuarda okumaya devam ediyor. Müzikle yakından ilişkili olmasının da Keremcem ile uyumlarında etkili olduğunu vurgulayan Kaya, ” Kimya olarak da çok uyuştuk ama sahne aralarında şarkı mırıldanmamız falan olsun bunlar da bizi birbirimize yaklaştırdı, daha iyi anlaşmamıza neden oldu” ifadesini kullanıyor.

Röportajın sonunda Özgü Kaya ve Keremcem, birlikte düet de yapıyorlar.

Özgü Kaya, Keremcem’in Kadife Kelepçe isimli şarkısını çok sevdiğini söyleyince, ikili birlikte bu şarkıyı okuyorlar.

Keremcem, Özgü Kaya’nın sesinin güzelliğine vurgu yapmadan geçemiyor. Bu röportajla birlikte Kaya’nın ne kadar güzel bir sesi olduğu da ortaya çıkıyor.

Röportajın tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz…

İlgili Haberler