SON DAKİKA
21 Eylül 2019 03:43

SON HABERLER

Kimse Bilmez’de Pilot ve Duygu aşkı da, Ali ve Sevda aşkı da sorunlu! (14. bölüm 2. fragmanı izle)

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv’de Salı akşamları yayınlanan Kimse Bilmez 14.yeni bölümüyle 17 Eylül Salı akşamı ekrandaki yerini alacak. Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Serdar Şanal ve Zeynep Elçin’in başrollerinde yer aldığı Kimse Bilmez dizisinin 14.bölümünden 2. fragman yayınlandı.

Fragmanda Pilot’u öldürmek isteyenler eve ateş ediyor ama zamanında yetişen Ali, her şeyi yoluna koyuyor.Uygar ile evlenmek üzere olan Sevda’yı kolundan tutup götürmek isteyen Ali, olay çıkartıyor.Büyük kavga yaşanıyor. Ali,Sevda’ya alıp oradan götürüyor. Uygar ise amcanın ölmesinin şokunu yaşıyor.Ali’den hesap sormaya giden Uygar’ın karşısına elinde silahıyla Sevda çıkıyor. Sevda tetiğe basıyor ama ne olduğu ancak Salı günü ortaya çıkacak.

14.bölüm 2.fragmanını videoda izleyebilirsiniz:

14. bölümde başka neler yaşanacak? 14. bölüm 1.fragmanında şu detaylar vardı:

Sevda, Ali’ye çıkışıyor… “Ben seni sevmekle hata ettim. Şimdi de hata mı telafi etmeye çalışıyorum. Ben bir karar verdim, benim için uygun olan kişiyle; Uygar ile evleneceğim” diyen Sevda, Ali’yi adeta şoke ediyor. Ali – Sevda aşkında mutsuzluk yaşanırken, Pilot – Duygu yakınlaşması ise izleyicileri mutlu edecek.

Duygu, “Sen artık benim için farklı birisin.Kendin için de yeni birisi ol. Eminim hayat sana çok güzel yollar açacaktır” diyerek Pilot’a nasihat ediyor. Pilot ile Duygu’nun aşk kıvılcımları, ellerinin dokunuşu, mutlulukları Kimse Bilmez dizisi hayranlarını mutlu edecek.

14.bölüm 1.fragmanını videoda izleyebilirsiniz:

İlgili Haberler