SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:15

SON HABERLER

Kıvanç Tatlıtuğ, Çarpışma dizisinin tutmadığı iddialarına son noktayı koydu! Plan buydu!

Televizyongazetesi/Detay – Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Spor Toto Süper Lig’de yılın en iyilerine ödüllerinin verildiği “Futbolun Süperleri” ödül törenine katıldı.

Çırağan Sarayı’nda düzenlenen gecede magazincilerin sorularını da yanıtlayan Kıvanç Tatlıtuğ, Çarpışma dizisiyle ilgili bilgiler verdi.

Aslında dizinin bir sezon olarak başından planlandığını ve bu plana uyduklarını, sezon finali değil, final yapacaklarını belirten Tatlıtuğ, sanıldığı gibi reytinglerin çok yüksek olmaması nedeniyle final yapacağı iddialarına da yanıt vermiş oldu.

Ünlü oyuncu “4 bölüm kaldı. Sezon finali değil. Diziyi zaten bir bir sezonluk hesaplamıştık. Butik iş yapmayı düşünüyorduk ne olursa olsun. Yine verilen kararın arkasında durduk. Yoğun bir çalışma içerisindeyiz” diye konuştu.

Yaz döneminde bir film projesi olup olmadığı ile ilgili soruya da “Şu anda yok ama yeni sezonun başlangıcı döneminde yeni gelişmeler olacak. Onun sıralamasını belirlememiz gerekiyor. Ama bir şeyler var. Yakın vadede yok ama orta vadede var” ifadesini kullandı.

İlgili Haberler