Ana sayfa Dizi Haberleri Kıvanç Tatlıtuğ hayranları, Kuzey Güney dizisindeki Kuzey Tekinoğlu’nu ne kadar çok özlemiş!

Kıvanç Tatlıtuğ hayranları, Kuzey Güney dizisindeki Kuzey Tekinoğlu’nu ne kadar çok özlemiş!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, son dönemde Aile isimli yeni Show TV dizisiyle dikkatleri çekti ama, hayranlarının unutamadığı bir dizisi var. Kuzey Güney’den bahsediyoruz ve ünlü oyuncu bu projede Kuzey Tekinoğlu karakteri ile hayranlarını adeta mest etmişti. İşte bu karaktere duyulan sevgi bir kez daha ortaya çıktı.

Kıvanç Tatlıtuğ, birçok ünlü oyuncunun da yer aldığı, Kahramanmaraş’ta yaşanan iki büyük deprem felaketinin ardından televizyon kanallarının ortak düzenlediği bağış kampanyasının yayınına katıldı.

Birçok meslektaşı ile birlikte halktan gelen yardımlar için yayında bulunan oyuncunun stüdyoya giriş şekli ve tavrı birçok hayranına Kuzey Tekinoğlu karakterini hatırlattı.

Kıvanç Tatlıtuğ hayranları, Kuzey Güney dizisindeki Kuzey Tekinoğlu'nu ne kadar çok özlemiş! 30

Kıvanç Tatlıtuğ’un kendine has tarzını iyi bilen hayranları, bugüne kadar canlandırdığı tüm karakterler içinde Kuzey Tekinoğlu’na daha yakın buluyor. Bunun da etkisi ile ünlü oyuncu bağış toplanan yayın sırasındaki tavırları ile sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Hayranları, “Adam mekana Kuzey Tekinoğlu olarak giriş yapmış” diyerek sosyal medyada bu görüntüler üzerinden bir binlerce paylaşım yaptı. Oyuncu, bu görüntüler ile günün en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu.

Oyuncu, ayrıca yaşanan büyük acıya da dikkat çekerek, şunları söyledi: “Herkesin başı sağ olsun, tüm milletimizin. Bu bir felaket. Hayatım boyunca kalbim fiziksel anlamda hiç bu kadar acımamıştı. O yüzden tüm devletimin, güzel ülkemin başı sağ olsun.”