Ana sayfa Dizi Haberleri Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya birbirlerine ne kadar da çok yakıştı!

Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya birbirlerine ne kadar da çok yakıştı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Aile dizisi için bir araya gelen Kıvanç Tatlııtuğ ile Serenay Sarıkaya ikilisinden gelen pozlara bakanlar aynı şeyi düşünüyor. Birçok dizi hayranı, şimdiden Aile isimli yeni proje için sabırsızlıkla beklemeye başladı. Şubat ayı içinde izleyicilerle buluşma ihtimali bulunan dizinin çekimlerine devam ediliyor.

Aile dizisi için bir araya gelen başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya ikilisi özel bir çekimde buluştu. Bu çekimlerde dekolteli kırmızı elbisesi ile göz kamaştıran Serenay Sarıkaya ile, yakışıklığı ile genç kızların hayranı olduğu Kıvanç Tatlıtuğ ikilisi çok güzel bir dizi çifti olacaklarını da herkese göstermiş oldu.

Hakan Bonomo’nun özgün hikayesinde bir araya gelen iki oyuncu da uzun süredir televizyon projelerinden uzakta kalmıştı. Serenay Sarıkaya tam 8 yıl sonra, Kıvanç Tatlıtuğ ise 5 yıl sonra yeniden televizyon dizilerine dönüş yaptı.

Çok yakında Show TV ekranlarında seyirci ile buluşacak Ay Yapım’ın yeni dizisi ‘Aile’ için geri sayım sürüyor… Yılın heyecanla beklenen ikilisi Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’dan özel fotoğraflar sosyal medyada çok konuşuldu.

Oyuncu kadrosu, yayınlanan afişleri ve tanıtımıyla tüm dikkatleri şimdiden üzerine çeken ‘Aile’ dizinin 2023 yılının en başarılı projelerinden birisi olması yönünde güçlü bir beklenti bulunuyor.

Partner olarak birbirlerine çok yakıştırılan başarılı oyuncular geçtiğimiz günlerde dizi için özel bir çekim gerçekleştirdi. Çekimden paylaşılan fotoğraf ise seyirciyi tutkulu bir aşk hikayesinin beklediğinin sinyallerini veriyor.