Ana sayfa Dizi Fragmanları Sandık Kokusu 25. yeni bölümde Karsu’nun tehditleri gerilimi artıracak!

Sandık Kokusu 25. yeni bölümde Karsu’nun tehditleri gerilimi artıracak!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizisi Sandık Kokusu’nun yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Karsu’nun gizlice Deniz’le görüştüğü tanıtımda Filiz’in Hasan’ı kıskanması dikkat çekiyor.

Karsu’nun Reha’yı tehdit ettiği anlarda gerilim giderek yükselirken, Kıvanç ve Irmak’ın yeniden yan yana olması ikili arasında neler yaşanacağına dair merak uyandırıyor.

Tılsım ve Deniz, Karsu’yla görüntülü konuşurken kapıda onları dinleyen Reha’nın duydukları karşısına ne yapacağı ise heyecanla bekleniyor.

Sandık Kokusu yayınlanan 24. bölümün duygu dolu final sahnesinde ise okul koridorunda yuvada bir çocuğun düştüğü haberini duyan Karsu, ‘’Lütfen Selin olmasın!’’ diyerek endişe içinde yuvanın bahçesine koştu.

Sağlık ekiplerince müdahale edilen ve yerde hareketsiz yatan çocuğun Selin olduğunu gören Karsu adeta şoke oldu. Selin’in sağlık durumu ve olay sonrasında yaşanacaklar izleyicide büyük merak uyandırdı.

Dizinin çarşamba akşamı yayınlanacak olan 25. bölümü heyecanla bekleniyor.

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay’ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun’un oturduğu “Sandık Kokusu”nun başrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen, Serkay Tütüncü, Sercan Badur ve Uğur Yücel gibi başarılı isimler yer alıyor.

Sandık Kokusu yeni bölümüyle Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de.