SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 05:02

SON HABERLER

Koray Avcı’dan Harbiye Açıkhava’da Sezen Aksu sürprizi

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesi, kapılarını “Koray Avcı” ile açtı! Yaz akşamlarının klasikleşmiş açıkhava konserler serisi Bayhan Prodüksiyonun organizasyonuyla, “Koray Avcı” konseri ile başladı. Pandemi önlemleri gereğince, sınırlı sayıda bilete açılan konser alanında yaklaşık 2000 kişi Koray Avcı’nın eğlenceli performansı ile uzun bir sürenin ardından canlı canlı müzik dinlemenin keyfini çıkardı.

Karantina dönemi boyunca Instagram ve YouTube üzerinden yaptığı online konserlerle hayranlarını yalnız bırakmayan sanatçıyı, sezonun ilk konserinde hayranları da yalnız bırakmadı. Konserde Koray Avcı hayranları “Coronanın ilacı Koray Avcı” yazılı pankart açtı.

“Benim için her konserim önemli fakat Harbiye Açıkhava’nın başka bir ruhu olduğuna inanıyorum. Zor günleri geride bırakıyoruz, müziğin iyileştirici gücüne olan inancım sonsuz” dedi. Konser boyunca sık sık seyirci ile sohbet eden Koray Avcı, “Gördüğünüz, şahit olduğunuz şiddeti durdurmaktan korkmayın, çekinmeyin” diyerek “Kadına Şiddete Hayır“ mesajı vermeyi de unutmadı.

Yeni albüm müjdesi…. Yeni albümünün tamamlanmak üzere olduğunun müjdesini veren sanatçı, albümde yer alacak Bir Sezen Aksu klasiği “Gidiyorum” şarkısını ilk kez sahnede seyirci ile birlikte seslendirdi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler