SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 20:19

SON HABERLER

Koronavirüs süreci Çağlar Ertuğrul için olumlu sonuçlar getirdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Afili Aşk dizisinde Kerem karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul, koronavirüsün Türkiye’de görüldüğü ilk günlerde dizinin final yapmasıyla rahatlamıştı. Koronaviürs süreci oyuncunun dinlenme dönemine denk geldi. Koronavirüs sonrası bir süre İstanbul’da kalan oyuncu, sonra İzmir’in Urla ilçesindeki ailesinin yanına gitti.

Çağlar Ertuğrul, youtube’da katıldığı programda İzmir’de mutlu olduğunu ve kendini de iyi hissettiğini anlattı. Koronavirüs ile gelen bazı zorunluluklar Çağlar Ertuğrul adına iyi oldu. Bunlar arasında hijyen ve temastan kaçınma geliyor.

Hijyene daima dikkat eden birisi olduğunu açıklayan Çağlar Ertuğrul, normal yaşamında vücut temasını da sevmiyor. El sıkışma ve sarılmayı sevmeyen birisi olduğunu belirten Çağlar Ertuğrul, temastan kaçınan birisi. Kendisini bildi bileli sürekli hijyenine dikkat eden oyuncu, el yıkama konusunda da çok titiz.

Halkın bu süreçte yardımlaşmayı yeniden hatırlaması ünlü oyuncuyu çok mutlu etti. Çağlar Ertuğrul, “Bu olaylardan sonra halk daha da bilinçlendi. Daha da yardımlaşmaya başladı. En azından benim gözlemlediğim. Daha duyarlı olmaya başladı. Sorumlu olmaya başladı. Bu güzel bir şey. Bunun olmadığı zamanları özlemedim. Bencilliği özlemedim” açıklamasını yaptı.

Sohbeti videodan izleyebilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler