Ana sayfa Günlük Burç Yorumları Kova burcu 1-7 Nisan haftalık burç yorumları; sosyal çevreniz hareketlenecek

Kova burcu 1-7 Nisan haftalık burç yorumları; sosyal çevreniz hareketlenecek

tarafından ker_def

Demet Baltacı, youtube kanalında haftalık burç yorumlarıyla hayranlarına bilgiler sunmaya devam ediyor. 1-7 Nisan haftasında burcunuz size ne diyor? Kova burcu için yeni haftanın şifrelerini veren Demet Baltacı, önemli yorumlarda bulundu.

Youtube kanalında takipçilerine burçların yeni haftadaki durumlarını anlatan Demet Baltacı, önemli bilgiler sunmakta… Videodan Kova burcu ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Demet Baltacı, “Bu haftadan itibaren Mars İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak, Mayıs ayı ortalarına kadar. Hem zihinsel süreçleriniz hem fiziksel olarak sizi çok hareketlendirecek. Daha fazla gezebilirsiniz, seyahat edebilirsiniz, spor yapabilirsiniz, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Buralarda enerjiniz çok yüksek. Sosyal çevrenizin de hareketlendiği bir dönemde olabilirsiniz” diye konuştu.

Demet Baltacı’nın Kova Burcu 1-7 Nisan yorumlarının tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Demet Baltacı, youtube kanalında aktif şekilde paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumlarını Baltacı’nın youtube kanalından edinebilirsiniz. Genel astroloji değerlendirmelerinin yanı sıra yeniay ve dolunay konularında da bilgiler paylaşılmakta.