Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Kuruluş Osman dizisi bir genç oyuncu için büyük şans oldu!

Kuruluş Osman dizisi bir genç oyuncu için büyük şans oldu!

tarafından ker_def

atv ekranındaki üçüncü sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören ‘Kuruluş Osman’ın kadrosuna 73’üncü bölümde yeni bir oyuncu katılıyor. Genç bir oyuncu daha atv dizisiyle önemli bir fırsata ulaştı.

Sürpriz bir karakterle hikayeye dahil olan Feyza Sevil Güngör, ‘Kuruluş Osman’ın 73’üncü bölümünde ilk kez seyirci karşısına çıkacak. Genç oyuncu, geçen sezon Savaşçı dizisinde Ayça karakterine hayat vermiş ve dizilerdeki ilk performansları beğeni kazanmıştı.

Kuruluş Osman dizisi bir genç oyuncu için büyük şans oldu! 7

Feyza Sevil Güngör’ün dizideki performansı merakla bekleniyor. Kuruluş Osman’ın bundan sonraki bölümlerinde izleyeceğimiz oyuncu, kariyeri adına çok önemli bir fırsat yakalamış oldu.

‘Kuruluş Osman’ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Osman Bey’in ticaretini bitirmek ve itibarını zedelemek isteyen tekfurlar, hedefine İznik Valisi Saguros ve kızını koyuyor. Osman Bey ise tekfurların bu hamlesine karşılık İnegöl Kalesi’ni düşürmenin yollarını arıyor.

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranında çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam edecek.